Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég a labradoromnak ennyi táp?

Elég a labradoromnak ennyi táp?

Figyelt kérdés
egy 8 hetes labradorom van. royal canin medium junior táppal etetem, de szerintetek napi 300g kaja elég neki

2015. máj. 27. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Rá van írva az adagolás a csomagolásra... meg kell mérned, és azt a mennyiséget, ami a súlyhoz van írva, 3 adagra osztod.

A Royal Canin egyébként nem egy jó táp, kapni sokkal jobb minőséget olcsón.

2015. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rá van írva a tápra, hogy mennyi kell neki
2015. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egyenlőre elég. Nekem is labradorom van, és mikor kicsi volt én is ennyit adtam neki de ahogy nőtt egyre többet. De vigyázz ne vidd majd túlzásba az etetését ,mert ez majd kihat az egészségére. :)
2015. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat csak mi olyan boltból vettük ahol kimértek 2 kg-ot és ideadták egy kis szatyorban
2015. máj. 27. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor nézd meg a royal canin oldalán az adagolást. vagy legközelebb az üzletben. a 2 kiló hamar elfogy
2015. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, és 8 hetesnek biztos nem junior táp kell, hanem baby/kölyök
2015. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Royallal ne etesd, ha nem muszáj, van annál jobb táp is olcsóbban.

Annyit kapjon először, amennyi az ajánlott adag, de aztán ezt igazítsd a kutya kondijához. Nem az a lényeg, hogy megegye a napi adagot pöccre pontosan, hanem hogy jól nézzen ki tőle, sőt, inkább kicsit soványan, amíg növésben van, de az meg royallal nehéz lesz, mert hízlal.

2015. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!