Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szokja meg a kutyám a...

Hogy szokja meg a kutyám a kint létet?

Figyelt kérdés
6 hónapos amstaff, állandóan ugat már szomszédok is szoltak egyszerűen nem tudom mit csináljak :/
2015. máj. 27. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős, mennyit foglalkozol vele, és sétáltatod?
2015. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugat, mert unatkozik, magányos, nincsenek lekötve az energiái. Ha eddig lakásban volt, és most ki lett téve, akkor nyilván azért is ugat, mert menne be a helyére hozzád.

Megoldás: napi 2 séta legalább, sok foglalkozás, tanítás, nevelés, magyarul legyen jól elfárasztva agyilag is. Másrészt jobb lenne neki, ha nem csak kint élne, hanem bent lehetne a gazdájával. Számára ez lenne a természetes, és a probléma is megoldódna. Én ezt javaslom.

2015. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen megfogadom a tanácsodat :)
2015. máj. 27. 20:32
 4/4 anonim válasza:

Nekem a vizslám(németdog az apja) volt bent a télen, mivel még pici volt, februárban lakoltattam ki az udvarra. Az elején jókora hisztit vágott le, a házba berakott rongyokat kicincálta, és egész éjjel vinnyogott.

Mire jött az ötletem, hogy ha már úgyis lovardában született (szalmán) hozok neki nagyapámtól azt ajzatnak. Jól kibéleltem vele neki a házat, utána egy hangja nem volt.

Szóval szerintem próbálj betenni neki a helyére valami olyat amit szeret, esetleg ami egy ismerősömnél bevált, hogy a kutyaházat áttette a bejárati ajtóhoz, és utána nem volt gond, mert mindent látott a kutya, amit a gazdi csinált.

2015. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!