Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kölyök kutyát...

Milyen kistestű kölyök kutyát ajánlotok 10éves lányomnak ill. családomnak családi házba?

Figyelt kérdés

Mindenképp tenyésztőtől,fő az egészség!!!!Nézegettük a yorkit,bichon havaneset,bologneset,mopsz-t de mégis tanácstalan vagyok.Szóba jött a boxer is.Nagy a kertünk,de elkeritünk benne privát szférát is.Tavasszal jöhetne már az uj családtag,de a fajtát nem tudom.Szelid legyen,aki mellett kitolhatom babakocsiba a kistesót is.Nem kell izgulnom ogy csak ugy bántja e?Roti és hasonló fajták ezért kizárva.

Mit tanácsoltok?


2010. febr. 26. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

németjuhász,abbol is a szukát ajánlom,nem domináns

vagy westie(lehet roszul irtam)

mit szolsz eme 2 fjtához?

nekem németjuhász van,és meg vagyok vele elégedve,

2010. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a német juhász nem kistestű! Jack Russel terrier! A westi jó!Tacskó?
2010. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
spániel
2010. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Spániel?
2010. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Törpeschnauzer!
2010. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
nekem bisconom van már egy éve (havanese) de semmi probléma nincs vele.én őt ajánlom. :)
2010. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Nekem shih-tzu-m van. Én ezt ajánlom neked!

Végtelenül békés, kis bohóc kutya. Kicsit önfejű is, de nagyon lehet imádni. Igazi öleb, akit aztán dajkálhatna a kislány :)

Igaz h hosszú szőrű kutyus, de manapság megnyiratják egészen rövidre. Az enyém is meg van nyiratva. Egyrészt jó nekem is h nem kell 2-3 órát fésülni, másrészt a kutyának is kényelmesebb.

Sok sikert!

2010. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2010. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően nevelitek és a gyerekeknek is megtanítjátok, hogy a kutyával hogy kell bánni, akkor semmilyen fajta nem fogja bántani a gyereket csak úgy. Nem világos, hogy kertben akarjátok tartani a kutyát, vagy főleg a lakásban? Mert a legtöbb kistestű fajtát nem lehet kint tartani, főleg télen nem.
2010. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

14:33

lehet hogy a németjuhászt elnéztem,egy kicsit,de én rábiznám a kisgyerekemet,

de mivel nincs gyerekem,igy gondoltam megemlitem,

2010. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!