Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen volt a legkulonlegesebb...

Milyen volt a legkulonlegesebb keverek, akit valaha lattal?

Figyelt kérdés
Gondolok itt fura/ritka kombinaciokra, kulonleges megjelenesre stb. En lattam egyszer egy kanaankutya-malinois kevereket, a legszebb pedig egy merle border collie es egy whippet kevereke volt.
2015. máj. 28. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
palotapincsi-leonbergi
2015. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
boxer és amstaff jellegű kutyus, egyszerűen zabálnivaló pofija volt, (inkább boxeres, csak nem annyira turcsi orral) meg nagyon jó természete. bár elfogult vagyok, mert nagyon imádtam azt a kutyát.
2015. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pincsi-leonbergi :D azt vajon hogy sikerult osszehozni?
2015. máj. 28. 20:57
 4/14 anonim ***** válasza:
na jó nem láttam olyat de elképzeltem hogy az milyen lehetne :D viszont németjuhász-pincsit már láttam
2015. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

tacskó-vizsla:)

Alkatra olyan volt, mint egy tacskó, csak hosszabb lábakkal (középtermet), a szőre és a színe meg mint egy klasszikus vizsláé:) Nagyon szép jószág volt.

2015. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
En vizsla-kuvasz mixet ismertem, olyan volt, mint egy zsemleszinu viszla. Jellemre viszont erdekes dolgok lehettek benne, sajnos akkor nem volt lehetosegem megbeszelni a gazdajaval ezeket.
2015. máj. 28. 21:32
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem láttam még különlegeset. Ezek közül legjobban a Corgi és Husky tetszik: [link]

De jó a Pitbull és Husky, meg a Törpespicc és Husky is.

2015. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Border-KÁJ. Szerintem ehhez nincs is mit hozzáfűzni :D
2015. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 savanyújóska ***** válasza:
Tacskó - németjuhász (gondolom) - Németjuhász pofázmány és szörzet, tacskó forma, kb. 1,2-1,5 tacskó méret. Elég viccesen festett:D
2015. máj. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen fajta, mert elég vegyesen néz ki. Kis termetű, a bundája olyan mint a mopszé, a feje kicsit huskys... valami utcai vegyes lehet, de nagyon aranyos.

És még egy: kis termetű volt az is, a bundája csíkos, mozgás közben egy rókára hasonlít, és gyönyörű, barna szemei voltak.

2015. máj. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!