Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok még vele csinálni...

Mit tudok még vele csinálni hogy ne legyen ilyen gyogyós?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem bírom tovább…. :( Van egy 5 éves ivartalan kan kutya. Aki nagyon szuper de „agresszív”. Egyébként nem az én kutyám de már szinte magaménak tekintem.Teljesen normális addig míg haza nem viszem ott mint ha átkapcsolna benne valami mindenkit terrorizál a házba. Engem is ha olyan helyre érek hozzá ami nem tetszik oda kap. Máskor meg egy kenyérre kenhető kutya. Behívható bárhol el merem engedni, kutyasuliba is teljesen jól elvan akár hogy nyűzhetem még ha nállunk is van. De amint haza viszem és a folyosóra érek elindul a hiszti. Akkor megvárom még lenyugszik akkor megyek tovább vele belépek a lakásba a helyére küldöm hogy ne tomboljon mert általába megy mindenkit üdvözölni és nem egy nyugodt módon,hanem tombolva, utána megint beindul a hiszti a kajájért és akkor a gazdái már rohannak hogy jaj hát szegény kutya így meg úgy és sajnos ott náluk is elég sok időt töltök hogy zavarjon hogy ilyen agresszív a kutya. Mit tehetek ellene? Már kezdem feladni ? :(
2015. máj. 29. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát vagy nekiállsz te lefegyelmezni, vagy nekiállnak a gazdái megnevelni meg szabályokat felállítani, mást nagyon nem tudsz vele csinálni.
2015. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én le fegyelmezem de nem ér semmit mert utánna engem csesznek le hogy szegény kutya így meg úgy és így sok értelme nincs.
2015. máj. 29. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor így járás. Varázsolni nem lehet. Összekötötte azt a helyet az ökörködős lelkiállapottal, és ha a gazdái nem tesznek ellene, akkor úgy is marad.
2015. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kutya is felméri,hogy a lakásba belépve ,hol a helyed a hierarchiában.Nyilván nem tudatosan rendelnek a kutya mögé rangsorba,de a viselkedésûkkel ezt kommunikálják az eb felé,aki így nem a te szabályaidat követi,hanem azt engedi meg magának,amit a többiek megengednek neki.
2015. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!