Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ujjnyi fadarabokat...

A kutyám ujjnyi fadarabokat eszik, rendben van ez?

Figyelt kérdés

Néha füvet is lehel, de amiatt nem aggódok.

1 éves, kistestű, elég haspók. Britt tápot kap, bőven eleget (de nem kövér). Szobakutya, séták alkalmával eszi a botokat, kb napi 1-2 ilyen ujjnyi darabot. Tiltsam? Miért csinálja?


2015. máj. 30. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Valószínűleg férges
2015. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, baj ,hogy eszi. vigyél magaddal egy játékot, és játszatok, akkor nem keresgéli a fadarabokat.
2015. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Férges.. Adok tanácsot.. Nuku séta --------> (maximum ha fadarabokat akar enni,akkor vedd föl,és jó 3-4 percig ne engedd el) orvos.. :)
2015. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de szerintem tök normális, hogy egy 1 éves kutya szeret fadarabokat rágcsálni. Napi 1-2 ujjnyi fadarab, ezt mondja a kérdező, ez mi? Semmi.
2015. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tuti nem férges, negyedévente kap féreghajtót,2 hete kapta az utolsót, olyat, ami ráadásul szívféreg ellen is jó (de simára is)

Napi 3 séta van, egy játékos, egy futós, egy rövidebb.

2015. máj. 30. 10:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül férges szerintem... Nekünk 1.5 éves shar pei kanunk van, és konkrétan a kedvenc csemegéje a fa...

Az udvaron lévő farakást elkellett kerítenünk mert lopkodta a hasábokat.

Kis mennyiségben nem hinném, hogy problémát okozhat, viszont ne engedd, hogy nagyon rákapjon.

Állatorvos mondta egyébként, hogy boncolt már olyan pár éves kutyát ami a töménytelen mennyiségű fa evésbe halt bele. Szóval csak óvatosan. :)

2015. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Otthon szarvasagancs rágócsontja van, azt is örömmel csócsálja.
2015. máj. 30. 10:46
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyilván azt nem hagyom, hogy ezzel lakjon jól, de akkor pár falat oké? Fák alatt sétálunk, könnyen talál.
2015. máj. 30. 10:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is mindent botot összeszedett meg evett is, mikor kisebb volt. Azt hiszem olyan 2 éves korára nőtte ki.
2015. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és semmi baja nem lett. :D
2015. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!