Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Miert vannak vizelet...

SOS! Miert vannak vizelet vissztartasi problemaji a 9 hónapos kutyámnak?

Figyelt kérdés
Eszik rendesen, hihetetlen játékos es aktiv illetve pörgős de sétál es közbe pisil meg csopog neki, illetve bepisil a lakasba is. Tudom hogy ez betegség de mitol lehet? Surgossen elkell vinnem dokihoz vagy ráér hetfon(akkor lesz csak az orvosunk)? Mas problema nincsen. Kevesebb mint 3hete volt neki ivartalanitasa. Lehet esetleg annak a tűnete vagy abból kifolyólag valami?

2015. máj. 30. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az orvos ezt a rutinműtétet elrontotta, lehet elvágta a húgycsövét. Hallottam már ilyet is, de ez ritka! Hétfőn mindenképp vidd el orvoshoz, akár már ma is, lehet nem baj, ha más néz rá! Lehet egyszerű felfázás is, de érdemes megnézetni!
2015. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy elrontotta nagyon profi hírébe áll! Egyebkent a varrat bent van még neki, attol is lehet esetleg? Nem vette ki neki mert nem engedi rajtam kivul senkinek hogy hozzanyuljon! De a doki azt mondta felfog szivodninszoval nembaj ha bent marad. Az miatt lehet Szerintetek? Kerlek valakinirjon valamit !:(
2015. máj. 30. 10:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt ilyen probléma,lehet ivartalanítási szövődmény,de mivel hetek,mire rendeződnek a műtét utáni viszonyok,korai lenne megmondani.Mondjuk ez inkább szukákra jellemző.Én elvinném azért dokihoz,lehet egy felfázás is.
2015. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A varratoknak ehhez semmi köze. Hétfőn én mindenképp megmutatnám a dokinak!
2015. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak, de nem biztos, hogy tudnak vele kezdeni valamit. Idővel valószínű, hogy javulhat, de igazából az inkontinencia az ivartalanításnak nem kifejezetten ritka szövődménye, amit nem nagyon reklámoz senki.
2015. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már ha szukáról van szó. Kanoknál nem szokott ilyen gond lenni.
2015. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha inkontinencia is, hormon gyógyszerekkel eredményesen kezelhető.
2015. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írd meg légyszi mit mondott az orvos!
2015. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!