Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakikepzo Debrecenben?

Kutyakikepzo Debrecenben?

Figyelt kérdés
Valaki nemtudna olyan kityakikepzot ajánlani aki házhoz jon es a sajat környezetében segit tanítani a kutyámat es nem csoportosan kutyasuliban?a válaszokat elore is koszonom

2015. máj. 30. 10:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Kutyakiképzőt*
2015. máj. 30. 10:21
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ő vállal.


[link]


De majd ha az alapokat elsajátitottátok, akkor nagy segitség, ha utána csoportba is beteszed.

2015. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom .jartunk kutyaiskolaba de másként viselkedik suliban mint sulin kivul igy szeretnem ha egy kiképző a "sajat terepen " nézne meg
2015. máj. 30. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Nagy Adrienne-t ajánlom. Rugalmas és kedves, tapasztalt hölgy.

Makai Zoltán is vállal, Ö oktat a szent ferencbe, de neki az őrző védő az esőssége, elég brutális, keményen fogja az ebet. az egyik ügyfelemnek sok volt, nem bírta nézni.


Tóth Ági agilityben jó, de beképzelt és durva a kutyákkal. Maglóczki Tibi alapfokban elmegy, nem a legjobb kiképző. A te kutyasulid hulladék, szerintem nem is nagyon léteznek, beépültek a SANSZ-ba ahol terápiás kutyákat képeznek. A csodakutyások elsősorban terápiáznak, de a Fábián Sanyi nagyon jó, előtérben tartja a gazdi igényét és őszintén segítőkész. A fábiánné pénzorientált, nem szívesen adja a férjét csak jó áron külön órákra. A csoportos foglalkozást preferálja. A DKI-ban egyedül az Annamarinak van papírja, a többiek végzettség nélkül osztják az észt. Aki problémás, azt kitessékelik, ne tartsák fel többit a fejlődésben. Nem éppen a személyreszabott problémákra vannak szakosodva. Egy DASZE nevű egyesületbe akadnak még jók, de ők is agilytiznek. személyes tapasztalatom nincs, én is az ügyfelektől tudom amit tudok, mert ők mennek egyikből a másikba. még a Dombi pistit szokták dicsérni, de ő is őrző védőzik.

2015. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!