Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül tenyésztőtől...

Mennyibe kerül tenyésztőtől egy angol bulldog?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 200 ezer forint, de függhet attól, hogy hobbi vagy tenyésztési céllal vásárolod! Csak törzskönyvvel vásárolj, szerződéssel! Ha a tenyésztő azt mondja, h törzskönyvvel olcsóbban adja, akkor keress másikat, mert ott valami átverés van!
2015. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hűha, gondoltam h nem olcsó, de 200-ra nem számítottam :O de ez nem gond, nagyon tetszik ez a kutyus. bár első körben szétnézek hátha van valamelyik menhelyen. köszönöm a válaszod:)
2015. máj. 30. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Nem akarlak elrettenteni, de arra is készülj fel, hogy eléggé beteges fajta. Allergiások, a rövid orruk miatt alig kapnak levegőt... nehéz normális bulldogot találni. Sok sikert, remélem találsz megfelelő kutyust! :)
2015. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem ez már a legtöbb fajtiszta tenyésztett kutyusról ezt el lehet mondani :/ de szerintem nekem ez a fajta ideális lenne nagyon:)
2015. máj. 30. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt vannak a fajtamentők:

[link]

2015. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehezen tenyészthető fajta, ezért ennyi az ára. Tipikusan az a fajta, amit csak nagyon jó tenyésztőtől szabad venni.
2015. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tenyésztőknél a standard ár 1000 Euró ha hobbi kutyát akarsz. A kiállítási kutyák 1500 Euróba kerülnek. Természetesen ha erre nincs pénzed, hozzájuthatsz olcsóbban is kutyához, de akkor ne legyen semmilyen elvárásod, a kiskutyát pedig felejtsd el. Ha csak egy jó kutyát szeretnél, beszélj tenyésztőkkel, hogy van e valami ajánlatuk. Pl most az én kutyám tenyésztőjénél van egy kiskutya akit el kell ajándékozni mert volt egy térdszalag szakadása és így már nem akarja eladni. Na most ez azt jelenti hogy a kutyával igazából nincs baj, de mégis elajándékozzák. Ilyen lehetőségeket keress!:)
2015. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!