Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szibériai Husky fajtatiszta...

Szibériai Husky fajtatiszta kölyköt szeretnék venni még ebben az évben. Hol találhatok hozzá kennelt?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok a kutya igényeivel mivel nekem is volt. Két éve halt meg szegény és úgy érzem h mostmár újra készen állok befogadni egy új kutyát az életembe. Lehetőleg nem messze Debrecentől maximum Duna-Tisza közéig mennék el érte. Ahonnan megvettem régebben az a kennel már nem foglalkozik tenyésztéssel. Tudnátok nekem mondani megbízható reális árral ( 100-150 ezer) rendelkező kenneleket mondani?
2015. máj. 31. 17:05
 1/10 A kérdező kommentje:
A mondani 2x volt bocsánat.:/
2015. máj. 31. 17:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a távolság ekkora szerepet játszik.... Kb. 15 évre választasz társat, nem lenne szabad ennek ekkora szerepet játszania. A Kakastavi kennelben van most alom, nem tudom, van-e még szabad kölyök. Sophie's Pearlnél is van kölyök, pár napja volt még egy szabad fekete szuka. Nordicában február elején született alom, csodálkoznék, ha lenne még eladó kölyök.
2015. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A férjem külföldön dolgozik. Én nem tudok vezetni, a barátnőim sem tudnak vezetni. A szüleim pedig már idősek. Nem szeretnék vonatra/buszra szállni egy kiskutyával de még taxizni sem szeretnék vele. És nem nem várom meg h a férjem hazajöjjön mert meglepetésnek szánom.
2015. máj. 31. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Értem. Ez esetben megoldás lehet, ha csak 3 hónapos kor után viszed haza, ha megvan minden oltása és nem gond, ha az utcára megy.
2015. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért menne az utcára?
2015. máj. 31. 19:53
 6/10 A kérdező kommentje:
A közelebbi kennelekhez el tudok menni a szüleimmel. Csak a távolabbiakhoz nem vállalnék be velük egy utat és szerintem ők sem jönnének.
2015. máj. 31. 19:56
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a szocializáció miatt? Mert szüksége van mozgásra, szórakozásra neki is, hogy ne golyózzon be? EZT UGYE NEM KOMOLYAN KÉRDEZTED?
2015. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt a "Miért menne az utcára?" kérdésedet én sem értem...
2015. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam h van tapasztalatom. A miért menne utcára?-t úgy értelmeztem h miközben hazahozom. Napi 3-4 óra intenzív mozgás kell neki tudom.
2015. jún. 1. 00:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezért írtuk, hogy akkor hozd el 3 hónapos korában. Akkor már megvan minden oltása, és immunis a betegségekre. Ergo kiviheted az utcára.
2015. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!