Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adsz enni a kutyádnak?...

Mit adsz enni a kutyádnak? Kap maradékot vagy csak tápot?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyers húst.
2015. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azt elvileg nem szabad, nem?
2015. máj. 31. 18:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Most kizárólag száraztápot kap, de jövő hónaptól hála Istennek át térünk nyers etetésre. Szabad nyersen etetni, sőt! Javaslom olvass utána a BARF illetve a Prey étrendnek :)
2015. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mikor mit,konzervet;száraztápot,maradékot is,csontot nem szoktunk mostanában,mert meg mondta az állatorvos hogy nem bírja megemészteni a kutyánk!
2015. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jééé:O erről nem is hallottam:)
2015. máj. 31. 19:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor nekem nem is kutyám van? Mert egyik legkedveltebb elfoglaltsága a 70-80 dekás nyers marhacupákkal való megküzdés :))
2015. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
csontot én is adok nekik, nyersen, főve, de egy csomó ideig abban a hitben éltem, hogy nyers húst nem szabad nekik adni :)
2015. máj. 31. 19:15
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyersen etetek. Való igaz, a dokik szerint ez veszélyes, de a kutyák ezt nem tudják, mert eddig csak előnyeit láttam rajtuk. Maradékot soha a büdös életben nem kaptak, nem disznók. Ha úgy alakul -igen ritkán- hogy valamiért tápot kell adni, akkor viszont a Panzi Fit Acitve tápját kapják, ár-érték arányban szerintem ma talán a legjobb az országban.
2015. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nyolcas vagyok. Előzőekhez hozzátenném, hogy az a kutyám, aki a csirkés tápokat nem bírta, a nyers csirkét a legnagyobb nyugalommal eheti, semmi baja tőle.....


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyers húst szabad adni, kivéve disznót, vaddisznót - ezeket tilos nyersen!
2015. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!