Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy egy szukának...

Keditt kérdése:

Lehetséges, hogy egy szukának tüzelés után 3-4 hónappal még jócskán duzzadt a pérája és az emlői?

Figyelt kérdés

Venni készülök egy 1 év körüli steffi kislányt. Gazdája elondása alapján egyszer tüzelt de ennek már több hónapja. Viszont a kutyus ránézésre olyan mint ha lettek volna már kölykei. Az emlői lógnak bár nem tulzottan, és a pérája is elég nagy,lógós,nyúlott. :) Amikor rákérdeztem,az volt a válasz,hogy a tüzelés miatt van és idővel visszahúzódik neki. Tapasztalatlan vagyok még ezen a téren és nem szeretném,ha becsapnának. Ha voltak már kölykei akkor valószínű,hogy a kutyus is idősebb már 1 évesnél.

Mit gondoltok erről?



2015. máj. 31. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet azt a kutyát megvenni.
2015. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Voltak kölykei, ha el akarják titkolni, akkor véletlen párosodás történhetett és a kiskutyák keverékek voltak. A tenyésztő ezeket elpusztíthatta szinte azonnal. Én ilyen "tenyésztőtől" nem vennék kutyát, ez is biztos, hogy tenyésztő, hanem kutyaszaporító. Keresd meg fajtamentőket és ott nézz körül.
2015. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*nem tenyésztő
2015. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
előttem már leírták. csak annyit fűznék hozzá, hogy tapasztalatlanul nem biztos, hogy jó választás a staff.
2015. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még a sokadik kutya után is okozhat meglepetést egy staff. Például egy kan, amelyik mindenáron falkavezér szeretne lenni, vagy pedig időnként makacskodik, főleg séta közben. Nagyon határozott gazdira és kemény kézre van szüksége az ilyen kutyának.
2015. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még nem döntöttem el,hogy megveszem-e. Biztos,hogy nem tenyésztő,ez az egy kutyája van,8 hetes kora óta neveli. Állítása szerint költözés miatt kell megválnia tőle. A kutyus amúgy fajtatisztának néz ki,a fajtát jól ismerem csak ezzel a tüzelés dologgal nem vagyok tisztában,hogy normális-e ennyi idő után,vagy tényleg kölykezett már?! Egyszer láttam a kutyát,egy másik alkalommal kerül majd sor a papírok,oltási könyv stb megnézésére. Ha volt vemhes az szerepel az oltási könyvben? Bár ha nem vitte el dokihoz,akkor biztos nem.
2015. máj. 31. 19:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy voltak már kölykei. Az emlői attól lóghatnak, ill. lehetséges, hogy álvemhes. Több hónappal a tüzelés után a tüzelésnek semmi nyoma nincsen.
2015. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt staffim. Tudom milyen. :) Írtam,hogy a fajtát ismerem,tapasztalatom is van benne,csak a tüzelés utáni óriás pérd és cicik elbizonytalanítottak.
2015. máj. 31. 19:27
 9/10 A kérdező kommentje:
péra*
2015. máj. 31. 19:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti, hogy ellett. Gyepiről hoztam a kutyámat, előtte három nappal pusztultak el a kéthetes kölykei. Az emlői lógtak, fél év kellett mire visszahúzódtak neki de azóta se lett olyan, mint a nem ellett szukáknak (ez az egy alma volt csak, pici kora óta volt a gyepin). Szóval szerintem inkább ne vedd meg, bár ha nem zavar akkor nem hiszem, hogy egyéb gondot okozna :) Az oltásiban meg tudtommal nincs feltüntetve. Ja és a tüzeléstől a péra erősen duzzadhat de az emlők attól nem nőnek/nyúlnak meg, max. álvemhességtől.
2015. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!