Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak egy dudor nőtt a...

A kutyámnak egy dudor nőtt a fejére! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A 9 éves szuka mudi keverékemnek egy kb 1,5-2cm-es átmérőjű dudor nőtt a fejére. Tegnap vettem észre, azelőtt még biztosan nem volt ott. Vártam vele máig hátha valami csípés vagy ilyesmi de nem múlt el, ugyan akkora és nyomásra, tapintásra nem érzékeny neki. Végigsimítva olyan mint egy nagyon nagy gyulladt pattanás (akinek szokott lenni az tudja milyen), szóval így a bőre alatt van, lehet érezni a lapított gömb alakját, a szőre nem hullott ki és nem is hullik ezen a területen. Mi lehet ez? Volt már valakivel hasonló? Hívjak holnap dokit vagy nem lehet vészes? Nem vagyok ez a mindennel azonnal orvoshoz típus szóval ha nem muszáj, akkor nem viszem, de ha szükség van rá természetesen viszem.

Előre is köszi a válaszokat! 14/L



2015. máj. 31. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg. Ha megnyomod, fáj neki?
2015. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy zsírcsomó lehet, de ne nyomkodd! Vidd orvoshoz, nézze meg!
2015. jún. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagy valószinűséggel beüthette valahova. még nőni fog, majd lassan felszivódik.
2015. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem fáj neki. Nem próbáltam meg kinyomni csak egyszer végigtapogattam hogy fáj-e neki de nem. Köszi a válaszokat!
2015. jún. 1. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!