Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kiksutyánk kb fél...

Van egy kiksutyánk kb fél hónapos és van benne egy kicsi kullancs hogy szedjem ki fájdalommentesen?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy veszel a patikában egy kullancskiszedő kanalat, vagy cérnával körbetekered a bőrnél és kirántod, vagy a bőrnél megfogod szorosan és kihúzod.
2015. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltuk és vonyított és én nem bírtam nézni ahogy szenved :(
2015. jún. 1. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az más, ha nem bírod nézni, ahogy szenved. Akkor hagyd benne.

Fogd le azt a szerencsétlent, aztán vedd ki vhogy. Akkor is ha vonyít.


Esetleg fáradj el vele állatorvoshoz.

2015. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szíved kitépni, akkor hívj hozzá dokit. De legyen szíved hozzá, mert inkább fájjon egy picit neki, minthogy megfertőzze a kullancs és elpusztuljon!

Nem is értem, fél hónapos kölyökbe hogy kerül kullancs? Az anyja nincs kezelve kullancs ellen? Mert csak az anyja adhatta át neki.

2015. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De van az anya kutya kezelve,csak a szomszédba sok a kullancs mert nagy volt a fű és most kezdtek vele csinálni valamit és sztem átszaladtak hozzánk a kullancsok és úgy lehet benne és nagyon nagyon félek hogy elpusztul! :(
2015. jún. 1. 09:15
 6/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A kullancs kiszedése nem fáj. Megfogod, kihúzod és kész. Aztán majd az anyja megnyugtatja.
2015. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bollocks ***** válasza:
67%
Félhetsz is, ha már képes voltál felelőtlenül szaporítani.
2015. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért vonyít, mert fáj neki. A lefogásért balhézik. Megfogod, kihúzod.
2015. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!