Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma érkezik hozzám egy francia...

Ma érkezik hozzám egy francia bulldog, akinek előttem szlovák nyelvu gazdija volt . A kutyus már felnőtt. Meg fog engem érteni? Nem lesz a kutyusnak furcsa, nagy változás, hogy a szlovák környezetből most magyarba kerul?

Figyelt kérdés

Tudom majd magyarul tanitani ?

4 év köruli a kutya .


2015. jún. 2. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem franciára irasd be:)
2015. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Nekem volt egy kutyám, aki előttem más anyanyelvű gazdinál volt, felnőtt kutya volt, és hát tény és való, hogy nem értette magyarul az utasításokat.

Úgy, hogy két nyelven beszéltünk hozzá, addig addig, amíg áttért, a magyarra.

Hiába a hangsúly, mert az utasítások más nyelven lehetnek, hosszabbak, vagy rövidebbek.

2015. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Át kell térnie magyarra, ennyi. Tanítsd úgy, mintha nulláról indulna, úgy fogja legkönnyebben megtanulni.
2015. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
A kutya a hangsúlyból ért!
2015. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk fél éves volt az egyik pár szót beszéltünk hozzá szlovákul.Mindegy neki,csak légy hozzá kedves megszokja és tényleg a hangsúly a lényeg.
2015. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!