Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Párommal kutyát szeretnénk...

Párommal kutyát szeretnénk majd, fontos szempontok, hogy aránylag kicsi legyen, ne legyen gondja a kevés otthonlétből adódó kevesebb figyelemmel és nyugodt fajta legyen, ez alapján milyen fajtát javasoltok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi a keves otthonlet? Nem mindegy. Ha maximum 8-10 orat vagytok tavol, akkor egy felnott menhelyi kevereket javaslok. Ha ennel tobbet, akkor plusskutyat.
2015. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen ha egyáltalán nem lennénk otthon, nem vállalnánk kutyát....
2015. jún. 3. 15:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt mindjart gondoltam, de arra meg mindig nem valaszoltal, hogy konkretan mennyit lenne egyedul a kutya maximum.
2015. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Én a helyedbe biztos hogy menhelyről hoznék felnőtt kutyát max. 1-2 éveset mert azon látszik h mennyire nyugodt meg akik ott dolgoznak is tudnának segíteni hogy melyik lenne a legjobb. Én amugy valami foxterrier vagy tacskó keveréket ajánlanák esetleg beagle bár állitólag az sokat ugató fajta de ez egyedtől is függ. Akkor mégg ottvan a basset hound az nagyon nyugodt, akkor a corgi (szerintem ez egy szuperaranyos kutyus :) ) stb. de ha beütöt a gugliba h kistermetű kutyák akkor kidob egy csomót de mindenképpen nézzetek utánna h menyire nyugodt. Sok szerencsét!
2015. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddigi utolsó válaszolónak köszönöm, valóban egyértelmű, hasznos segítség volt! :)
2015. jún. 3. 15:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)))
2015. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

"Én amugy valami foxterrier vagy tacskó keveréket ajánlanák esetleg beagle bár állitólag az sokat ugató fajta de ez egyedtől is függ."


Sikerult a legaktivabb vadaszkutyakat felsorolni, gratulalok. Tovabbra is a menhelyi keverekre szavazok, bemesz, elmondod az igenyeidet es a dolgozok segitenek kivalasztani.

2015. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 válaszoló tényleg abszolút hibás választ adott, amiket felsorolt vagy hiperaktívak vagy hozzáférhetetlen Magyarországon (corgi).


Tényleg először nézz körül menhelyen, mert az ott dolgozók ismerik a kutyáik természetét.

2015. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyre menj be, és keveréket hozz! Van egyáltalán 100 ezretek - vagy több - egy fajtatiszta kutyára? Mert egy fajtatiszta kutya ennyibe kerül.

Beagle és foxterrier kilőve, nagyon aktív mindkét fajta! Sőt, a terrierek mind azok! A tacskó szintén vadászkutya, nagy mozgásigénnyel. A bassettek és a corgik ára olyan 200-300 ezer forint körül van, mivel ezek ritka fajták.

2015. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a többséghez: menhelyről válassz egy fiatal felnőtt kutyust, akinek már kialakult a személyisége, látszik, hogy nyugis. Sajnos bőven van választék...
2015. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!