Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Ti kutyátoknak van kedvenc...

A Ti kutyátoknak van kedvenc csemegéje, ami nem kutyaeledel?

Figyelt kérdés
Az én kutyám megőrül a sajttért. Már messziről kiszagolja, lehetetlen nélküle sajtot enni ,mert szinte remeg érte. A legjobban az illatos francia rúzsflórás sajtot szereti. Meg nagyjából azokat amiket én, tehát a "büdi" lágy sajtokat. De azért a trappistáért is fröcsög a nyála. Most is, már rég elfogyott, de még mindig néz :-D Érdekel, hogy vannak-e ilyen ínyenc kutyák, akik különösképp odavannak egy egy emberi csemegétől.
2015. jún. 3. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az előző németjuhásszal szinte meg kellett küzdeni a gyümölcsért. :) A szőlőtől az eperig mindent szüretelt.

A macskusz meg a mogyoróért volt megbolondulva. Egy szem nekem, egy szem neki. :)

2015. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A mi magyar vizslánk is a gyümölcsökért van oda. Az almát, szilvát simán leeszi az alsóbb ágakról, de szeret szedrészni is.:-))
2015. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is mindenféle gyümölcs: málna, eper, cseresznye, szőlő, meggy, mogyoró, de szeletelve az almát és a körtét is megeszi. Persze mindegyiket csak mértékkel.

A másik kutyánk meg a tejtermékeket imádja: sajt, joghurt, tejföl :)

2015. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A mi óriás schnauzereink a málnát imádták, foggal szüretelték amit elértek :)

A törpesnacit meg kiskoromban sokszor megkínáltam ribizlivel, a feketét nem szerette, a pirosat is csak "udvariasságból" ette meg amikor a kezemből adtam neki, földről/bokorrol soha nem szedte.

2015. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
El kell keserítselek: a sajtot, különösen a büdöset nagyjából minden kutya szereti :) Meg a legtöbb "emberi" kaját is imádják, hiszen általában fűszeresek, zsírosak, illatosak. Sok kutya szereti a zöldséget is, ismerek pl. olyan kutyát, aki almakockákat kap jutalomfalatnak kutyasulin.
2015. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagyon szereti a gyümölcsöket, de egy szelet parizerért a lelkét is odaadná.
2015. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudom ,de van amelyik ezt szereti jobban, van amelyik azt. Pl. azt is tudom, hogy minden kutya szereti a diót és a mogyorót. Nekem két kutyám van, mindegyik menhelyről lett örökbe fogadva. Hidd el, nem egyformán vannak oda dolgokért. A fent említett feltűnően oda van a sajttért, a másik csak foghegyről megtisztel azzal, hogy elfogadja. A sajtimádó kutyám is imádja a gyümölcsöket, és gondolkodás nélkül ráveti magát, a másiknak meg kell mutatni, megkóstoltatni, és majd eldönti, hogy óhajtja-e szájba venni. :-) Szóval részben igaz, hogy egyes dolgokat általában szeretnek, de a kérdés az ,hogy miért van oda a kutyád. De ahogy olvasom legtöbbje a gyümölcsért van oda. Volt egy kutyám, aki a szőlőért volt oda nagyon és a fagyiért. Megismerte a Fagyiárus autó hangját, és már várta messziről.
2015. jún. 3. 21:35
 8/17 A kérdező kommentje:
5.-nek szólt részben az előző válaszom Nem keserítettél el ,mert ezen belül is vannak dolgok ,amiért jobban oda vannak.Volt egy rajzfilm, amiben a patkány vagy mi volt ilyen sajtos. Kvardlipi, vagy hogy hívták. Bepödrődött a bajsza és kiguvadt a szeme amikor sajtot látott. Na kb. ilyen a kutyám a sajttól. :-D
2015. jún. 3. 21:39
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

"Érdekel, hogy vannak-e ilyen ínyenc kutyák, akik különösképp odavannak egy egy emberi csemegétől."

Én erre reagáltam, hogy vannak, sőt, valójában az összes kutya ilyen.

Nálunk egyébként a túró a favorit, meg a tojás. A tojásos túró meg maga a mennyország. És persze a baconbe tekert csirkemáj, megboldogult Rexi kutyának két hétig anyáztam, akárhányszor megláttam, miután kizabálta a fél tepsit... :D

2015. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, a labim totál kajafüggő és gyakorlatilag bármilyen kajáért egyformán lelkesedik, imád mindenféle gyümölcsöt és zöldséget is :) Bár talán mégse teljesen egyformán, nemrég a szomszédom bébiszittere hozott neki egy bazi nagy frissen főtt csülökcsontot, amin volt azért hús is bőven, meg egy jó nagy darab bőr, tényleg nagyon finom illata volt, hát attól totál kikészült, már két zacskón keresztül szaglászva is ott ugrabugrált, aztán amikor megkapta, hát mintha karácsony lett volna neki :)
2015. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!