Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan küzdjem le, hogy ne...

Hogyan küzdjem le, hogy ne féljek a kutyáktól?

Figyelt kérdés
Mindig attól tartok, hogy rám támad, megharap és már megijedek attól is, ha egy kutya odafut hozzám.
2015. jún. 3. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Döntsd el, milyen szintű a probléma. Ha kell pszihológussal beszélj, ha ennél jobb állapotban vagy, menj el a legközelebbi kutyaiskolába, ott segítenek
2015. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Egészen 11 éves koromig (most 14 vagyok) én is rettegtem tőlük, bepánikoltam, ha megláttam egy kutyát, ordítva futottam el tőlük.

Amikor nagyobb lettem, elhatároztam, hogy nem fogok félni tölük, és szépen lassan el is múlt. Ma már imádom a kutyákat.

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha még nem vagy felnőtt, szerintem nem kell pszihológushoz menned, majd elmúlik. Remélem tudtam segíteni!

2015. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Régen én is féltem de a szomszédba volt egy barátságos kutya. Először tőle is tartottam de aztán egyre jobban közelebb mertem hozzá menni és utána annyira megszerettem hogy kértem egy saját kutyát csak sajnos lakásunkba nem lehet és amúgyis kollégista vagyok. :)
2015. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged, vegyél egy kutyát magadnak.

Én sem szerettem nagyon a kutyákat, sőt utáltam a legtöbb nagy fajta kutyát, bár én nem féltem tőlük, igaz fiú vagyok. Aztán a tavaly nyáron vettem egy 8 hetes kaukázusi kutyust, most meg még egyet tervezek venni, nagyon megszerettem és ő is engem, nem hittem volna el, hogy egy kutya is ennyire tud szeretni:) (bár nálunk fele sok a kóbor kutya amiket még mindig utálok, és a drága elöljárókat is, akik nem hajlamosak tenni ez ügyben.

2015. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Menje el egy menhelyre ahol sok kutya van!
2015. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy stb, de ha van lehetőséged vegyél egy kutyát, mert nagyon csodálatos állatok! Egyik ismerősöm is nagyon parázott tőlük, vettem neki egy golden retriver-t és egyből örök barátok lettek.
2015. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A menhelyet nem tartom jó ötletnek így elsőre, mert ott amellett, hogy sok kutya van, sok a kiegyensúlyozatlan kutya is (ki tudja hogy bántak szegénnyel előtte).

Egy kiegyensúlyozott, jól nevelt, barátságos kutyussal kellene kezdeni. Ha valakidnek van egy megbízható kutyusa. Csak engeded, hogy a közeledben legyen, hogy szokd a jelenlétét. Aztán a kutyaiskolákban is lehet ismerkedni a kutyákkal. A menhely sem rossz ötlet, de oda csak akkor menj, ha már biztos vagy magadban.

És végül ha tudsz, és szeretnél, vehetnél egy kutyát. Szerintem egy életre megszeretnéd a kutyákat.

2015. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!