Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől vörös a kutyám szeme?

Mitől vörös a kutyám szeme?

Figyelt kérdés
Cavalier King Charles fajta kiskutyámnak pirosas színű a szeme fehérje. Mitől lehet ez?

2015. jún. 3. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyulladás, vagy belement neki valami. Vidd orvoshoz!
2015. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap viszem az oltása miatt, de ezt az orvost nem érdekli semmi, csak beadja az oltást, es mar ott se legyek. Azert gondoltam, h megkérdem inkabb itt azoktol, akik tapasztaltak ilyesmiben...
2015. jún. 3. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ajánlatos lenne választanod egy olyan orvost, akihez biztonságosan elviheted a kutyádat, ha komolyabb baja lenne. Egy jó orvosért és jól felszerelt rendelőért sokan vállalják inkább a nagyobb távolságot is.
2015. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat, igen nézni fogok egy masik orvost. Lehet az az ok, hogy nem iszik eleg vizet? Oda szoktam hivni az ivos taljahoz, hogy igyon, de amikor én azt akarom tuti nem iszik. Hogy szoktassam ra, hogy tobb vizet igyon? Egy nap kb 3 dl vizet iszik. 2 kg kb a kutya.
2015. jún. 3. 23:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy belement por, de betegség jele is lehet. Beteg kutyát meg tilos oltani. Oltás előtt meg kell vizsgálnia a kutyát.

Visine-t használhatsz, vagy kamillát. Ha elmentek a dokihoz, akkor előbb a szemét nézze meg.

2015. jún. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!