Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolcon a Népkerti Állatklin...

Miskolcon a Népkerti Állatklinikáról valakinek van véleménye tapasztalata?

Figyelt kérdés
Bármilyen állattal való tapasztalatot szívesen meghallgatok,de egyébként kutyát viszek ivartalanításra.Egy hónapos vemhes.

2015. jún. 5. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem olcsó hely, viszont a szakemberek nagyon jók és emberségesek.

Nekem csak jó tapasztalatom van velük.

Ivartalaníttatást is csináltattunk már ott.

2015. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem mennék oda. nekem nincsen jó tapasztalatom velük kapcsolatban. elég flegma és bunkó ott néhány személy
2015. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én oda járok a mostani kutyámmal, és teljesen meg vagyok elégedve velük. Nagyon kedvesek, pedig a kutyám nem épp a kedvességéről híres (befogadott..), szóval nekem ez sokat számít. :) És segítőkészek nagyon, bármilyen kis hülye kérdésem legyen, mindig válaszolnak.

Annyi,hogy ha nincs időpontja az embernek, akkor általában sokat kell várni, de hát gondolom ez mindenhol így van.

2015. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!