Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya a tacskó?

Milyen kutya a tacskó?

Figyelt kérdés

2015. jún. 5. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos. Igazi kotorék eb, angliában tenyésztették ki rókakihajtásra. Nem szabad lépcsőztetni, a kis lábai nem arra készültek. Szeret ásni, ezt ha lehet, hagyni kell, és szereti a kedvenc csontját, vagy bármi nagyot elásni, és őrizni..amikor már büdös, vagy mozog, akkor előássa.De nem eszi meg, mert a tálkájában jobb van.Az ösztön, az ösztö.

Kb. kétszáz éves egyed.

Nekem több is volt..feljthetetlenek.

2015. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Elég önfejű, de nagyon aranyos. Türelmes, hűséges, bár egy kicsit buta, de azt kompenzálja az aranyos feje. Harcias más kutyákkal. Eléggé önfejű tud lenni, ezért kezdőknek nem ajánlanám, megnevelni is nehéz, de idővel sikerül, ha türelmes vagy.
2015. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Kicsi
2015. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akaratos, makacs, de szerintem nagyon értelmes (nem értek egyet a második válaszoló azon kijelentésével, miszerint buta), nagyon a szívéhez tud nőni az embernek.

A gazdájához nagyon ragaszkodik, istenként tekint rá. Mindig eléri, amit akar, ha mégsem, megsértődik.

2015. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Hosszúkás.
2015. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Egyet értek az utolsóval, aki azt mondja, hogy eléri, amit akar, de megsértődik, de én csak azért mondom, mert nekem is tacskó van és az enyém buta. Bár bocsásson meg, hogy ilyet mondok róla.
2015. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi, makacs, de aranyos. Akaratos, és nehéz neki parancsolni (de nem lehetetlen, csak sok türelem kell hozzá), de nagyon ragaszkodó (az enyém álandóan a sarkamban van). A mozgásigénye elég nagy, jól fut, nagyon gyorsan (a méretéhet képest). Az egyetlen gond, hogy fokozottan ki van téve a porckorongsérv veszélyének, a hosszúkás felépítése miatt.
2015. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én tacskó szukám egy igazi ölbenülős, pusziosztós szófogadó szeretetbomba! Szerintem nagyon okos kutya, falatkával könnyen motiválható. Szó ami szó, nagyon kézben kell őt tartani, mert nagyon makacs tud lenni, a lázadási kísérleteit időben le kell törni! Lépcsőznie nem szabad, a gerincének nagyon árt! Apró termete és rövid lábai ellenére nagy mozgásigényű kutya! Ja, és az enyém iszonyú fázós, szereti, ha öltöztetem!
2015. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Legjobb ♥
2016. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!