Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet tőle baja?

Lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Apám barátnőjének a tacskójának betört a körme (durván) ezért adott algoflexet neki lehet baja tőle? Mert mondtam neki szerintem nem kéne de ő mondta,,amit az embereknek lehet azt a kutyáknak is,,

2015. jún. 6. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja.
2015. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet! Nem orvosi utasításra adta, nem tudja, mennyi kell egy tacskónak. Sok gyógyszer van,a mit az ember beszedhet, de a kutyának méreg!
2015. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet tőle baja. Lehetne annyi esze magától is, hogy az egy dolog, hogy az emlősök működése valóban hasonló, de a méretük például baromira nem. Ha egy 50-70 kilós ember bekap egy 400mg-os Algoflexet és nem lesz tőle baja, abból nem következik, hogy egy tized akkora testtömegű kutyának se lesz.


https://www.youtube.com/watch?v=dYTSS14SFY0

Itt azt írják, hogy az ibuprofennél 25mg/ttkg felett jelentkezhetnek mérgezéses tünetek, ezt röhögve túl is léptétek nyilván, ha adtatok neki egy Algoflex 400mg-ot. Mondjuk ennyitől még valószínűleg nem lesz komolyabb baja, csak simán szarul lehet (hányás, hasmenés, stb.), de semmi sem biztos.

2015. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Én nem röhögtem mint leírtam szóltam hogy nem kéne szóval nem röhögtem
2015. jún. 6. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs. Ez a "röhögve" itt nem szó szerint értendő. Röhögve túlléptétek = egészen biztosan túlléptétek, mondjuk, valami ilyesmi.
2015. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!