Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutyám?

Miért nem eszik a kutyám?

Figyelt kérdés
A kutyám 1 éves német juhászkutya. A mostani melegben,kánikulában már 3 napja nem eszik. A joghurtot még csak-csak de semmi más. Friss víz folyamatosan van előtte, egy kis medence is. Mégsem eszik és kezdünk aggódni. A melegtől lehet vagy másra gondoljunk? Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 6. 18:59
 1/6 anonim válasza:
0%
Nekem is németjuhászom van, és sokszor ő sem kívánja a kaját. Valószínű hogy a melegtől van, esetleg adj neki egy kis jégkrémet, vagy valami hideget, hátha megjön az étvágya, az enyémnél az használt. Ha továbbra sem fog enni, vigyétek el állatorvoshoz.
2015. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg száraz táp?

Ha 1-2 napon belül nem eszik én vinném dokihoz.

2015. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Melegtől lehet,próbáld meg kora reggel vagy késő este elé tenni amikor már nincs ilyen meleg.


Viszont ha hétfőig se eszik semmit,elvinném akkor dokihoz. Vizet iszik?

2015. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,vizet nagyon sokat iszik,rendesen. Este viszont már a joghurt sem kellet neki. 5 napig nem voltam itthon és a szüleimre bíztam a kutyát. Az utolsó előtti napon meg az utolsón arra kelt az édesanyám,hogy nyüszít. Nagyon hiányzott neki a gazdi. Hétfőn mentem reggel és péntek este jöttem haza. Csütörtök óta nem eszik. Arra is gondoltam,hogy a hiányomtól kezdett el még "koplalni" de akkor már enne.
2015. jún. 6. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha már csütörtök óta nem eszik, szerintem szaladj el vele az orvoshoz, vagy legalább hívd fel, és kérdezd meg.

A mi németjucinknak sincs étvágya a meleg miatt, de azért nem olyan vészes, hogy nem eszik semmit.

Próbáld meg neki hajnalban adni, ahogy már írták is. Szerintem úgy enni fog.

2015. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy begyulladt a gyomra. Most már gyógyszert szed rá. Köszönöm a segítséget!
2015. jún. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!