Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe pincsernél epilepsziás...

Törpe pincsernél epilepsziás rohamot követő kis rángások. Mit tehetnék? :' (

Figyelt kérdés
Sziasztok 4 éves törpe picserem van és múlt éjjel epilepsziás rohamot kapott amivel azonnal orvoshoz mentünk. Altatták és a roham elmúlt majd ébredés után kis idővel újra, de sokkal enyhébb rohama lett... rögtön adtam a roham gyógyszert, de nagyon kicsit azóta is rángatózik ami elmúlik amikor alszik. Minden pénzem dokira ment neki és pénz nélkűl már nem hajlandó kezelni max telón adott tanácsokat... Már nem tudom mit tehetnék sajnos, de nagyon féltem a kutyusom! :'( Kérlek segítsetek :'(

2015. jún. 7. 00:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez volt az első rohama, előtte nem szedett gyógyszert rá? Akkor van most gyógyszered? Azt rendszeresen kell neki szedni, beletelik egy kis időbe, amíg a szervezetbe jut és beáll egy szintre. Ha majd már egy ideje rendszeresen szedi, akkor nem lesz gond.
2015. jún. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!