Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7 hónapos gyönyörű...

E.RolanD kérdése:

Van egy 7 hónapos gyönyörű amstaff-om de már lassan 1 hete nem eszik szinte semmit, és ugyanennyi ideje nem áll rá bal hátsó lábára. Mitől lehet ez? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 16:32
1 2
 1/13 bollocks ***** válasza:
81%
Az a baja, hogy az idióta gazdája nem viszi el az állatorvoshoz.
2015. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a része már megvolt de a röntgenen semmi nem látszott.
2015. jún. 7. 16:43
 3/13 anonim ***** válasza:
és a doki mit mondott?
2015. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy diszpláziának semmi jele a térd izület normális(pontosan nem tudom idézni nagyvonalakban ennyi) annyit mondott még hogy LEHET ficam de azt nem hinném mert a kutya 0-24 ben velem van.
2015. jún. 7. 16:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha a doki nem tudja, akkor mi, pláne a monitor mögül, sem fogunk többet tudni...

Én a helyedben elvinném másik dokihoz is, hátha észrevesz valamit

2015. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért ide irtam hátha valakinél előfordult már ilyen vagy hasonló.az lesz másik doki. de azért kösz várok még hátha valaki tud mondani valami okosat.
2015. jún. 7. 17:07
 7/13 anonim ***** válasza:

A térdszalagot nézte?

Ha nem eszik, akkor az betegség jele kellene, hogy legyen. Ha sérült is a lába, az nem betegség, ami miatt nem eszik ennyi ideig a kutya.

Hol voltál orvosnál és kinél?

2015. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

ma 16:37

Te csakis azért írogatsz ide válaszokat, hogy lebarmolj azonnal minden kérdezőt? Frusztrált vagy valami miatt?

2015. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bollocks ***** válasza:
Nem mindenkit nevezek baromnak, csak azt, aki a kérdés alapján annak tűnik. Pl távgyógyítókat keresők, szaporítók, stb.
2015. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem a térdszalagot nem nézte meg szerintem mert folyton az izületeket meg a csontjait emlgette. arra hivatkozott hogy ezek a fajtabetegségek
2015. jún. 7. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!