Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy a kutyák előre...

Igaz, hogy a kutyák előre megérzik a halált?

Figyelt kérdés
Akár a sajátjukat, akár a környezetükben valakiét.
2015. jún. 8. 19:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Nem hallottam róla még...
2015. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még én sem hallottam erről. A halál különben is sokféle lehet, hirtelen, várt, betegségből adódó, döntés alapján, stb. A melankolikus hangulatot persze érzékelik.
2015. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hallottam róla, de még nem tapasztaltam, v nem figyeltem fel rá...
2015. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
45%

Lehetséges. Én a saját kutyám halálát éreztem meg. Azt álmodtam h elbúcsúzik tőlem, hogy neki már így jobb lenne. Egy héten belül el is pusztult.


(Egy ismerősömről szintén álmodtam ezt, hogy fél, kórházban van és meg fog halni és elbúcsúzik.... évek óta nem hallottam felőle, de az álmom után fél évvel megtudtam h tényleg meghalt).

2015. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Utolsó, téged nevez a pszichológia szeretetk_urvának. Minden témához odatolod magad és elkezdesz saját magadról beszélni. Persze valami hatásvadász hazugságot, amivel figyelmet és érdeklődést próbálsz csiholni. Most például minek büfögted ide az állítólagos túlvilági megérzéseidet? Erre ott van az ezotéria témakör, ott még el is hiszik, meg érdekli is őket.
2015. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
40%
Eleve ugyanannyi % pontod van mint nekem, így nem tudom kivel azonosíthattál be. Van jobb dolgom is, minthogy ismeretlen embereket megpróbáljak lenyűgözni, a célom nem ez volt, csupán megosztani azt ami velem történt. Nem muszáj elhinni se :-)
2015. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Idős kutyám volt, amikor anyukám meghalt, akkor ő is rosszul lett. Persze valószínűleg az én viselkedésemre, zavarodottságomra, szomorúságomra reagált így, nem magát a halált érezte.
2015. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A haldoklás fiziológiás változásokkal jár. Pl. ha valakinek mondjuk közeledik az infarktusa, akkor bizony megérezheti a kutya, hogy valami nincs rendjén, még ha nem is tudja, mi, és nincsenek eszközei, hogy kifejezze. Ez nem hatodik érzék, egyszerűen élesebbek az érzékszerveik, mint a mieink, és csepp változásokat is észrevesznek. Más a szaga, máshogy ver a szíve, máshogy veszi a levegőt, megváltozik a testhőmérséklete... a kutyák mind észrevehetik.
2015. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahogyan egyes betegségeket kiszagol némelyik kutya,kiszagolhat halált okozó hirtelen változást is.Pl.a barátnőm kutyája néha felébresztette a nagyon mélyen alvó idős apukáját.Olyankor megváltozott a kutya viselkedése és addig bökdöste a gazdát,míg az fel nem ébredt.Gondolom megváltozhatott a légzése,pulzusa,szaga,a gazdãnak,amit a kutya érzékelt és reagált rá.
2015. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom, de amit most írok, a nagymamnámékkal történt meg.

Volt egy kutyájuk, aki minden reggel kikísérte a férjét, amikor munkába indult. A férj megsimogatta a kutyust, és elment. Egyik reggel, mikor elindult munkába, a kutyus nem akarta elengedni, ugatott, megfogta a nadrágja szárát, elállta a kaput. Végül a nagymama fogta meg, hogy kimehessen a férje a kapun.

Délben jött az értesítés, hogya férje halálos vonatbalesetet szenvedett.

2015. jún. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!