Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem baj ha az éves kombinált...

Nem baj ha az éves kombinált oltást kb 2 hónap késéssel kapja meg a kutya?

Figyelt kérdés
3 éves lesz eddig mindig időben kapta meg,most elcsúszott sajnos kicsit.

2015. jún. 9. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most beadatod (de már van két hónap késésed), akkor nem lesz baj. De ha most kéne, és várni akarsz két hónapot az rossz ötlet. Ugyanis nyilván abban a két hónapban kevésbé van védve, plusz a veszettség oltás hiánya szabálysértő.
2015. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az oltásokat amúgy több mint egy évre tervezték,csak a dokik mondják,hogy évente kell 1,5-2 évente elvileg elég lenne oltani őket,sőt külföldön 2 évente oltják a kutyákat.


Mi pénz miatt nem tudtuk elvinni áprilisban oltani,de a héten vagy a jövőhéten már elvisszük lesz úgy pénz.Azt vesszük mi is két hónapot csúsztunk.


Volt mikor 6 hónapot csúsztunk és semmi baja nem lett,a dokitól kaptunk egy enyjebenyjét,hogy azért próbáljuk meg időben.Szerintem pár hónap nem a világ.

2015. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az oltás évekig véd. Ha 2 -3 évente adatod be akkor sem lesz baja. Csak a pénz miatt nyomtatják h évente...
2015. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából én is úgy gondoltam hogy nem baj ha csúsunk kicsit.

2015. jún. 10. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!