Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék Teddy bear fajtaju...

Hol tudnék Teddy bear fajtaju kistestu lany kolyok kutyat vasarolni magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Teddy bear fajtaju kistestű lany kolyok kutyat szeretnek Magyarorszagon venni. Kerem, aki tud tenyesztot vagy egyeb informaciot arrol, hogy hol tudnek ilyet venni segitsen! Ilyen kinezetu fajtatol van szo: [link]

2015. jún. 9. 10:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

A "teddy bear" azt jelenti, plüssmaci. Ilyen fajta kutya nem létezik, a kép címre arra utal, hogy egyforma a szőre a kutyusnak, meg a a játékmacinak egyforma a szőre. Nekem az uszkár valamilyen keverékének tűnik, azok néznke ki így.

Másrészt téged sem fognak ellopni az eszedért, ha egy darab gagyi like oldalas fotó alapján kell neked bizonyos kutya, aztán ha nem oylan kis unculi-punculi, ahogy elképzeled, akkor meg valahogy megszabadulsz tőle. Plüss kutyát vegyél maximum, mást ne.

2015. jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Másrészt honnan veszed, hogy a nemlétező fajta, amiről láttál egy árva képet, kistestű lesz? Nekem kistestű pitbull kell, nagyon jó nemlétezű kutyák. Nyilván kölyöknek kicsi mindegyik, de te sem voltál ilyen szép nagy mikor megszülettél...
2015. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Meg ha lenne is ilyen fajta, akkor sem egy foto alapjan kene valasztani. Mi van, ha miutan megvetted, kiderul, hogy a cuki jatekmaci egy dominans orzo-vedo fajta, vagy durvan eros vadaszosztone, vagy hatalmas mozgasigenye es te ezt kezdokent nem tudod kezelni?
2015. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Az így vett kutyák szokták a leggyakrabban az út mellett végezni, amikor a gazdi rájön, hogy ez is kutya és nem plüssmackó, különösen amikor megnő.
2015. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Andizsuzsi ***** válasza:

Az Ausztráliában "kifejlesztett" labradoodle-k néznek úgy ki kiskorukban, mint a játékmackók.

Nyírják őket mackó és oroszlán fazonra is.

2015. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is egy uszkár keverék kölyök. Csak a beállított fotó miatt néz ki így, amúgy rendes kutya formája van. És minél inkább felnő, annál kevésbé fog macira hasonlítani.
2015. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ilyen fajtájú kutya nincs, ebből következik hogy tenyésztő sincs. Ez egy keverék kutya.
2015. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Koszonom A HASZNOS valaszokat,de ami nem a kerdesemre ad valaszt az nem szamit hasznosnak(csakhogy a gyengebbeknek is vilagos legyen). Ugy gondolom nem kerdeztem nehezet, de szomoruan tapasztalom,hogy ez is van akinek meghaladta a kepessegeit. Az egyertelmuseg kedveert kozlom,hogy NEM tanácsadást kertem,tehat arra egyaltalan nem vagyok kivancsi ki mit gondol,csak a puszta tenyekre,amik a kerdesemre adnanak valaszt! Sok okos ember van a foldon,akik azt allitjak,hogy ne itelkezz olyan felett,akirol fogalmad sincs! Tortenetesen en tartozom ezekhez az emberekhez es eppen ezert nem Te. Hogy megnyugtassam butus,kicsiny lelkedet es eloszlassam aggodasodat elmondom,hogy az utobbi idoben 100-hoz kozeli szamban talalkoztam ilyen kutyaval, es nem keveset eltem veluk. Nagyon megszerettem ezt a fajtat,ezert a helyieket(mert nyilvan nem magyarorszagrol beszelunk) megkerdeztem mi a fajtaja(tenyesztoket is) es egytol-egyig azt mondtak/irtak hogy a fajtajanak a neve egyertelmuen Teddy bear. Nem gyozom hangsulyozni a tobbesszamot de ha nem tunt volna fel nem egy embert kerdeztem meg hanem nagyon sokat. Eleg ha ennyit tudsz,igyis ketsegeim tamadnak az informaciofeldolgozasoddal. Mindenkinek koszonom,aki probalt segiteni,de a kutya nem keverek es letezik,valos a fent nevezett fajtaja! Tehat tovabbra is varom a valaszokat! Koszonom
2015. jún. 9. 12:07
 9/19 A kérdező kommentje:
Ui.: koszonom,de angolul is tudok tehat ertem a Teddy bear kifejezes magyar jelenteset. Nem fogyatekos vagyok,csak egy atlaganal tapasztaltabb es tobbet lato magyar allampolgar,aki a fentebbi kerdesekre keresi valaszat,tehat kerem igy kezeljenek ezentul! Udv
2015. jún. 9. 12:11
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

[link]


"Teddy bears are "designer dogs," hybrids of two or more breeds. Most commonly, their parents are Shih Tzus and bichon frises or bichon-poodle mixes, although breeders continue to experiment with adding other dogs, such as schnauzers, to the gene pool."


Magyarul KEVEREK. Mellesleg google elso talalat.

2015. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!