Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit hisz magáról az ilyen ember?

Mit hisz magáról az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Nagytestű keverék kutyámmal éppen a tópartra igyekeztem mikor is megálltunk egy pékségnél.

Ő az anyósülésen szokott utazni, a testén hám, a póráz az üléstámlára kötve, ez biztonsági övként szolgál neki, ugyanis a legkisebb fékezésnél is megfejeli az első szélvédőt, így viszont kényelmesen utazhat az autóban.

Amíg bementem a pékségbe, az autót lehúzott ablakokkal hátrahagytam a kutya meg persze bent lihegett mert meleg van, de most mit csináljak vele?Ha kiszállítom akkor is liheg, a pékségben durván 50-60 másodpercet töltöttem el (nem volt előttem senki) ám mikor kimentem egy idióta nőszemély hőbörögve fogadott,hogy én hogy hagyhatom ezt a szegény "kiskutyát" ilyen tűző napon kikötve a kocsiban, szégyelljem magam, már rendőrt akart hívni, és annyira felidegesített,hogy legszívesebben bevertem volna neki egyet, végül viszont egy nagyon primitív/alja árbeszéd után mindenki távozott.

De miért nem azt cseszegeti aki a kert végében a tűző napon láncra veri a kutyát,vagy ezer másik embert, aki megérdemli?Mit csinálhattam volna vele, vigyem be a pékségbe és akkor nem lesz melege?Tény hogy oda sütött a nap, de nem a kocsit tűzte, csak árnyék nem volt. (a pékség előtt sem)


2015. jún. 9. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Vannak ilyen idiotak. Engem azert basztatott egy no egyszer a metron mert nem adtma at a helyemet egy mankoval kozlekedonek! (Persze a no azt nem tudta hogy engem frissen mutottek es nem akartam allni)
2015. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Elhiszem, hogy felidegesített, de teljesen őszintén: én örülök, hogy vannak még olyan emberek akik odafigyelnek az állatokra, még akkor is ha néha olyanba is belekötnek akiknél nem indokolt.
2015. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Sok ilyen van sajnos... szard le :)


Ketteske te meg nagyon eltájoltad magad! :D

2015. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
nyilván nem a legkulturáltabban oldottátok meg a helyzetet, de a nő szemszöge is megérhető, hiszen ő csak annyit látott, hogy kutya hőségben autóban hagyva nem tudni, mióta, persze, hogy aggódott a kutyáért, viszont téged sem tartalak hibásnak, ha tényleg csak rövidke időről volt szó
2015. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

Vannak ilyen tökéletlenek, biztos valami idegrendszeri problémája volt, vagy mentális betegsége.

Elhiszem, hogy felhúzott, engem is felhúzott volna, lehet, én hívtam volna a rendőrséget zaklatás miatt. De valójában nem érdemes idegeskedni a sok zakkant miatt. Előbb-utóbb emberére akad és vagy diliházban végzi, vagy kórházban bevert pofával.

2015. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
77%
Az igen kedves 2. xD Elgurult vmi? Eltévedtél szerintem :D
2015. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is épp az volt az első gondolatom, hogy örülök, hogy vannak ilyen emberek. Más kérdés, hogy a nő rosszul ítélte meg a helyzetet. Ha ilyent látok, körül nézek, felmérem a helyzetet, nézelődök nincs-e ott a gazdi a környéken, nem kezdenék el rögtön lármázni. Nagy áruházak parkolójában érdemesebb ilyenre odafigyelni, mert ott tuti nem 2 percre ugrik be az ember egy zsömléért. És a legtöbb tragédia valóban az áruházi parkolókban történt eddig. Nem hisz magáról semmit az az ember, csak hallott már ezt-azt, valószínűleg szereti az állatokat, és túldramatizálta a helyzetet.
2015. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Én meg nem örülök, hogy vannak ilyen agresszív emberek.

Semmit nem tud a helyzetről, máris támad, mint valami veszélyes elmebeteg.

Ha bemegy a pékségbe és normális hangnemben szól, hogy annak a kutyának a kocsiban nagyon melege van, ki kellene engedni, egy dolog. Bár kicsit túlbuzgó így is, mert azért egy percet kibír a kutya lehúzott ablakok mellett a kocsiban, én csak akkor szólnék a gazdinak, ha azt venném észre, hogy már vagy egy fél órája bent a kutya a tűző napon a kocsiban, felhúzott ablakok mellett.

Amit ez a nő csinált, már nem állatvédelem, hanem idiotizmus.

2015. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A napon hagyott kutya 15 perc alatt hőgutát kaphat.Jogos tehát az aggodalom,ha valaki ilyet lát.Az más kérdés,hogy nem kell rögtön nekiesni a másiknak,pro kontra.Ha nincs lehúzva az ablak,még be is törhetik,mert nem lehet tudni,hogy a gazda csak két percre ugrott be valahova.Nyilván egy nem agresszív hangnem hasznosabb lett volna.
2015. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Agresszív, ostoba ember, aki ráadásul okosnak hiszi magát. Ilyenből elég sok van :) De legalább jó szándékú, ez egy plusz pont.
2015. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!