Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy puli kutyával mennyit...

Egy puli kutyával mennyit kell naponta foglalkozni?

Figyelt kérdés

A napi programom

14:30-15:00 (játék)

16:00-16:30 (játék)

17:00-18:00 (séta)

18:00-18:30 (tanítás)

(A séta általában csak hétvégente van)



2015. jún. 9. 18:34
 1/5 anonim válasza:
20%

Ez bőven elég, nyugi :)

Nekem volt pulim, és még ennyit se foglalkoztam vele sajnos a suli miatt.


Amúgy a kutyán lehet látni hogy mennyire szeret téged, ha amikor hazamész és mindig odamegy hozzád, megnyal, csóválja a farkát meg hasonlók akkor nagy probléma nem lehet.

2015. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Legyen minden nap seta, legalabb az egyik jatek helyett inkabb legyen seta.
2015. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Reggel és este nem viszed le pisilni?
2015. jún. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem panelba lakunk, egy kertes házba vagyunk (és a kutya kinti kutya,néha bejön)
2015. jún. 10. 18:10
 5/5 anonim válasza:
Hé HÉ nyugi nem kel enyit foglalkozni a pulival. A pulinak ebből kicsit kevesebb is elég de azért nem szabad magára hagyni egész nap.DE ha még suliba jársz akkor vegyetek melé még egy kutyát és akkor minden rendben lesz :) :) nekem is van pulim és énis suliba járok és az én pulimnak is van egy ( haverja ) játszó társa és így nem marad egyedül és nagyon jól elvannak . :D fogad meg a tanácsomat :) jobb lesz úgy
2015. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!