Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor nézessem meg vele a...

Mikor nézessem meg vele a Marley meg én című fimet?

Figyelt kérdés

Párommal nemsokára összeköltözünk. Úgy tervezzük, hogy ha működik rendesen a kapcsolatunk, pár hónapon belül magunkhoz veszünk egy kutyust.

Nagyon szeretném, ha a párom is megnézné a fenn említett filmet. Szerintetek mikor nézessem meg vele? Még a kutya érkezése előtt, vagy mikor már nálunk lesz pár napja/hete/hónapja?


2015. jún. 9. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj a kérdésért, de miért is szeretnéd megnézetni vele a filmet? Nyilván nem a kutyanevelés miatt:) Magas filmművészeti értéket sem képvisel, ami esetleg komoly gondolatokat ébresztene az emberben, és napokig rágódna utána rajta, így aztán akármikor megnézetheted vele, nem oszt, nem szoroz.
2015. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyus előtt javaslom. Láthatjátok mindketten a dolgok jó és rossz oldalát is (rágás, lopkodás, rosszalkodás), így erről tudnátok is beszélni, hogy hogyan fogjátok kezelni ezeket a helyzeteket, mit is kell tenni ilyenkor, milyen hibákat ne kövessetek el, stb.
2015. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen, pl a "A csodálatos kutyadoki" című sorozatnak több értelme lenne :)
2015. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem soha. Én a végét végigbőgtem...
2015. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még máig azon a részen rágódom, ahol a kutya egy rossz mozdulattal lerombolja az agility pályát. Mármint, érted, egy picit meglöki, és a végén beleáll a rúd a fémből vagy műanyagból készült mókusfejbe.
2015. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne a filmet nézesd meg vele, hanem olvastasd el vele a könyvet.
2015. jún. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A film szerintem nem egy nagy szam, de megnezhetitek akarmikor.
2015. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha az én párom megnézetné velem ezt, még aznap este "elmennék az erdőbe". Viccen kívül.


Mellesleg a nagymamám kutyája, 2 éves voltam amikor megszületett. Szinte a testvérem volt az a kutya. Nagyon szerettem, pedig sokszor voltam a sebészeten miatta.

Aztán, egy forró nyári délutánon, 15 évvel később... Gyomorcsavarodás. Béke poraidra, Vitéz! :'''(

2015. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!