Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek van kutyájuk azok...

Akiknek van kutyájuk azok hogycsinálják, hogy reggel elmennek dolgozni és csak délután foglalkoznak vele? Az nemrossz a kutyának, ha egészdélelött egyedülvan?

Figyelt kérdés
Július végén fogok venni egy 8 hetes golden retrivert.A nyár hátralevő részén végig velelennék. De amikor majd elkezdődik az iskola akkor nembirnékvele délelöttis foglalkozni.Azt elbírná viselni?Ti is így csináljátok,hogy szinte csak délután bírtok vele foglalkozni?

2015. jún. 9. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Egész nap ugat a lakásban. A szomszédok meg szencségelnek. Meg feljelentgetnek.
2015. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Reggel, mielőtt elmégy otthonról, kelj fel egy jó fél órával korábban, hogy levidd a kutyát pisilni, kakilni, ekkor tudsz vele játszani, kicsit kirohangálja magát, utána jobban nyugszik délelőtt. Tudom, hogy kellemetlen reggel korán a kutyasétáltatás, de egy idő után meg fogod szokni.
2015. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kertes ház vagy panel?
2015. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Hozzá kell szoktatni,ennyi a titka.Magára hagyod 5 percre,majd 10 -re és így tovább,már leugrasz a boltba stb.


Mi is fokozatosan szoktattuk hozzá,mondjunk nálunk van még egy kutya.De azért volt mikor elvittem oltani az idősebbet,addig a kicsi otthon maradt,mert 10 hetesen eleve nem jöhetett velem.Na akkor egyedül volt teljesen. 1 órát.De nem sírt,sőt tök kómás kászálódott ki a kosárból mikor megérkeztünk :D


Szoktatás,szoktatás másképp nem megy! Meg mielőtt elmész suliba vidd el sétálni,fáraszd le.

2015. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy otthon, addig alszik. A miénk azt is csinálja, hogy felmegy az ágyra és elkezdi tépni a paplanomat, ezért be kell csukni a hálószoba ajtót, amikor otthagyjuk.
2015. jún. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Az én kutyáim is egyedül vannak hétköznap délelőtt, végigszunyálják a napot. Onnan tudom, hogy mikor hétvégén délelőttönként teszek-veszek, kertészkedek, persze engem kísérgetnek, és látom rajtuk, hogy majd' leragad a szemük, ásítoznak, támolyognak, annyira hiányzik nekik a délelőtti szundi. :)
2015. jún. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egyik kutyám végigaludta a napot, amíg haza nem értem.

A másik tapétázott a folyosón egy kicsit, de nem volt vészes. Ő sem zajongott.

2015. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nekünk kertünk van, nem csak lakás, így reggel nem kell külön elvinnem elvégezni a dolgát. Két kutyánk van, talán úgy azért picit kevésbé unatkoznak. Én amúgy direkt ezért kaptam a tavaszi szünetben, hogy ne rögtön másnap otthon hagyjam egyedül. Ilyenkor általában heverésznek az udvaron, mikor hazaérek, játszom velük.
2015. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elfelejtettem mondani,hogy kertes házunkvan.

2015. jún. 10. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!