Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kaukázusi medveölők idős...

A kaukázusi medveölők idős korukra megbolondulnak?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen fajta kutyánk. Most 7éves. Semmi gond nem volt vele eddig. Mostanában viszon sokszor bolond. Van hogy meglát engem vagy akármelyik családtagot és elkezd morogno,de eszeveszettűl. Aztán mikor megyünk felé egy lapáttal és ráordítunk,akkor lenyugszik. (Soha nem bántottuk,egyszer sem) Multkor apámat megharapta. Jó,ittasan ment be hozzá és sötét is volt,ezt be tudtam annak,de amiket mostanában művel,az sok. Sajnos napi szinten. 😒 2kissebb kutyával van együtt egy zárt udvarban. Félek,hogy egyszer megöli a kicsiket. Volt már hogy vonyításra mentem hátra,neki esett az egyik kicsinek,de szetencsére semmi sérülés nem volt rajta,talán csak ráijesztet. Miért lehet mindez? Teljesen jól vannak tartva,rendesen kapnak kaját stb. 😞
2015. jún. 10. 07:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
80%
Lehet,hogy még sincs olyan jól tartva,legalábbis nem a kutyának ,fajtának jó módon.Sajna egy ilyen nagy kutyánál a kisebb problémák is sokkal látványosabban jelentkeznek.
2015. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!