Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj lenne, ha lakásban tartané...

PoppyBaba kérdése:

Baj lenne, ha lakásban tartanék kutyát?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szeretnék egy kutyát, de sajnos nem tudunk családi házba költözni, majd csak később. A west highland terrier az egyik kedvenc kutyafajom, és igen, tisztában vagyok vele, hogy nagyon hiperaktív, de ha naponta 2-3 órát lemennék vele a parkba, akkor el lenne? Legalább is nem lenne nagyon állatkínzás? Gondolom eleve állatkínzás hogy lakásban tartom, de azért el lenne? Plusz még én 6-7 órát vagyok suiban, anyum, apum pedig 4 óráig doloznak.

2015. jún. 10. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Van rá esély, hogy az elkövetkező 5 évben családi házba költöztök? Ha igen, akkor én megvárnám.

Azt a kutyafajt nem ismerem, de a legtöbb kutyának igenis legalább a társaság kell. Akkor már vegyél hozzá valami állatot még, akár még egy kutyát vagy macskát, de ne legyen egész nap otthon egyedül szegény.

Te tudod, hogy mennyire vagy kitartó.Sok gazdit ismerek aki 1-2 év után megunta, hogy minden nap sétáltatni kell.Télen, hóban fagyban, esőben stb..

2015. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Siman, nem allatkinzas. Foleg egy westie nem is kertbe valo. 2-3 ora foglalkozas teljesen jo neki.
2015. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nehogy vegyél egy terriernek valami állatot! xD


Sokan tartják a fajtát lakásban, ha mindazt betartod, amit írtál, akkor a kutyának arany élete lesz nálad.

2015. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sétáltatod, egy normál méretű kutyát is simán tarthatsz lakásban.
2015. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :))
2015. jún. 10. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Napi 3 séta kell neki legalább, reggel, délután és este.

Ha a napi kb. 3 óra mozgás, nevelés, kutyákkal játék megvan neki (minden áldott napon, míg él), akkor nem állatkínzás. Amúgy is lakásba való kutya.

2015. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Frászt állatkínzás. Nyáron lenne időtök összeszokni, utána már ellenne napközben egyedül is. Naponta legalább két hosszabb séta, több rövid kiengedés, sok játék és szeretet, nem kell neki más.
2015. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!