Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni ha el kell...

Mit tudok tenni ha el kell utaznom sürgősen és nincs aki vigyázzon a kutyámra?

Figyelt kérdés
Kistestű 5éves jól nevelt kutyám van sokat van egyedül napközben(ez napi 8-9 óra) de nincs vele semmi baj. 2 napra el kell utaznom és nincs aki vigyázzon rá kutyapanzióra meg nincs pénzem,magammal vinni meg nem tudom ilyen még soha nem volt és nem tudom mit tegyek.Ötleteket tudnátok írni.Mi tegyek?
2015. jún. 11. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
2 nap kutyapanzió kb 4000Ft... ha ennyit nem tudsz kifizetni akkor nem kellene kutyát tartanod.
2015. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan barátod, családtagod, akire rá tudnád bízni?

Ezen kívül (és a panzión kívül) mást nemigen tudsz tenni.

2015. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a kutyapanizóval nem is csak a pénz a gond de nagyon félős kiskutyám van szerintem nagyobb stressz lenne neki mit hogy egyedül van otthon.
2015. jún. 11. 08:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Csoda történt megoldódott a próbléma. :)
2015. jún. 11. 08:53
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Összegezzük, hogy mit tudunk.

1. A kutyapanzió kizárva mert sem anyagilag sem máshogy nem jön be neked.

2. Nincsenek szülők, rokonok, barátok akik vigyáznának a kutyára. (ha lenne, ez a kérdés nem jött volna létre)

3. Magaddal nem vihetted.


Így csak 2 lehetőséged maradt.


1. Fizetsz egy szomszédnak aki vigyázz rá

2. Nem utazol el.

2015. jún. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó ha megoldódott, én mondjuk azt javasoltam volna hogy adj fel hirdetést, tuti lenne aki szívesen vigyáz a kutyára olcsóbban mint a panzió. Pl a kutyamániás tinik, akik nem kaphatnak saját kutyát otthonra. :)
2015. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon jó hogy megoldodott de a netes hirdetés eszembe se jutott.Egyszer még jól jöhet köszönöm.
2015. jún. 11. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!