Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetesen lehet sétáltatni a...

8 hetesen lehet sétáltatni a kutyát?

Figyelt kérdés
Persze nem vinném még kutyák közé, csak épp addig vinném le hogy elvégezze a dolgát megdicsérjem és már hoznám is fel. Ez így jó? Vagy tényleg várni kell a sétával? Eddig az összes kutyámat 8 hetesen kezdtem szobatisztaságra nevelni csak most olvastam hogy 11 hetes kora előtt nem lehet le vinni ez igaz? Keverék kutya ha ez számít valamit (bár szerintem nem).
2015. jún. 11. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha betartod a fent leírtakat akkor leviheted, de kérdezd meg az állatorvost h nincs-e a környéketeken parvo veszély!
2015. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Veszélyes, ha még nem kapta meg a parvó elleni oltást. A kiskutyák nagy része elpusztul ettől.
2015. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Kutyával, kutyagumival ne találkozzon, amúgy mehet, ha nincs semmi fertőző cucc a környéken (ezt állatorvos tudja). Nem kell túlparázni :)
2015. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az állatorvosod tudja, mennyire fertőzött a környék. Rendesen oltott kutyákkal simán találkozhat, nem lesz tőle semmi baja. Olyan kutyákkal, amikről nem tudod, rendesen oltatja-e őket a gazdája, ne érintkezzen.
2015. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha nem tesz jót, a túl sok olvasás. :))
2015. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!