Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3hónapos fajtatiszta...

Van egy 3hónapos fajtatiszta németjuhász kutyám tenyésztőtől vettük mikor fog felálni a füle?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 18:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Itt egy kép róla [link]
2015. jún. 11. 19:02
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tüneményes :)
2015. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy nézegem 1-2 héten belül szerintem állni fog;)
2015. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ehhez sajnos nem értek, de a tenyésztő biztosan tud ebben információt adni neked! Tényleg szép kutyus! :)
2015. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy holnap feláll. De amikor fogzik, ismét leeshet akár az egyik, akár mindkettő.Milyen kapcsolatban vagy a tenyésztővel, ha itt kell ilyesmit megkérdezned?

Mivel eteted?

2015. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen, a kölyökkel kapcsolatos kérdéssel fordulj bizalommal a tenyésztődhöz, elvégre nála jobban senki sem ismeri az almot.
2015. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én is azt tanácsolom, hogy a tenyésztőtől érdeklődj, bár az én kutyám szintúgy németjuhász az első perctől, hogy megkaptuk állt a füle ( ő akkor volt 4 hónapos) tényleg tündéri a kutya.
2015. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Minen esetre, ha szertnèd, hogy feláljon a füle, ne nagyon járj a fülènèl. :) barimnak is van egy ilyen kutya, neki csak 5-6 hónapos korában állt fel a füle. Szerintem mèg 1-2 hónap kell ahhoz, hogy a kutyidnak is sikerüljön... Ès ha akkor sem áll fel, keress rá a neten, hogy ezt hogyan èrheted el :D remèlem majd sikerülni fog.
2015. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!