Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is jobban...

A ti kutyátok is jobban utálja a cigiseket, meg piásokat, mint a postást?

Figyelt kérdés
Ingerli az orrukat az a szag, vagy miért lehet?

2015. jún. 11. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám mindenkit szeret, de bárcsak utálná ő is a piasokat, meg cigiseket...habár akkor a párom már nem élne.
2015. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak semmi baja a postásokkal. A dohányosokkal es az iszákosokkal sem, sőt, múltkor simán hagyta volna, hogy egy szagos hajléktalan megsimogassa. Viszont -ezt most úgysem fogja nekem elhinni senki- a színesbőrűekkel baja van. A cigányokat nem bántja, de a néger, arab és indiai férfiakat mindig nagy ívben kikerüli és közben vicsorog. Furcsa. Mentett kutya, talán bánthatta őt egy feka, vagy nem tudom. Rasszista kutya :D
2015. jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A mi postásunk alkoholista és dohányzik is... Most erre mit válaszoljak?
2015. jún. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyám, csakis a cigányokra ugat, de mindig.

Sokszor elég kellemetlen, mikor sétálunk.

2015. jún. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez egyedi tulajdonsaga lehet a kutyusnak, de orulok neki, h ezt tudja. :)
2015. jún. 12. 06:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Nos, az én kutyáim azokat utálják, akiket én is. Előkelő helyen szerepelnek a listámon a piások, megelőzik az idióta kisgyerekeket is.

A tántorgó részegek mellett úgy kell elvonszolnom őket, mert a nagyobbik talán még támadna is, főleg, ha a részeg "beszól" nekünk. A kisebbik csak simán undorodik.

Kicsit kínos, mikor az apósomra ugyanígy reagálnak.....


A kontrollálatlan mozgás, az alkoholszag, az erős testszag, a harsányság lehet szerintem, ami irritálja őket (és engem is).


A cigiseket méla undorral ignorálják, ahogy én is, ha tehetem.


A postás meg szimplán egy jó alkalom az őrjöngésre.

2015. jún. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem utálják őket. A csöviket sem utálják úgy en bloc, a bunkón viselkedőeket (fél méterről fixírozza a kutyát pl.) viszont igen. Sok ismerősöm cigizik, néha én is, van, hogy iszunk is (nem a sárga földig, csak mértékkel), hozzá vannak szokva a dologhoz. Gyakran ők is jönnek velünk kiülős helyekre, kimondottan szeretik magukat a becsiccsentett emberekkel simogattatni. Ilyen szeretetkrvák:D Marha jó természete van ilyen szempontból mind a 3-nak, pedig mentett kutyák.
2015. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tegnap flexi pórázon vittem. Nem néztem hátra.

A egy csöves aludt az egyik kirakat lépcsőjén. A kutyám meg közel ment a fejéhez, és hátranéztem, láttam hogy felébresztette a csövest. Aztán így elrángattam onnan. Ez mindig megtalálja a csöveseket, piásokat, így vonzódik hozzájuk valamiért. Engem zavar, mert volt olyan is, hogy odarohant csöveshez, felugrott rá, az meg össze-vissza simogatta. Én meg féltem, hogy majd elkap valami atkát, meg azok után nekem már nem volt kedvem símogatni a saját kutyámat. Volt hogy le is fürösztöttem emiatt.

2015. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém szereti a postást. A részegekkel és dohányosokkal sincsen baja.
2015. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!