Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha nem keresi a kölykét?

Normális ha nem keresi a kölykét?

Figyelt kérdés
Kutyamama nem keresi a kölykét, tegnap hoztuk tőle el a kiskutyát. Ilyenkor mi zajlódik le az anyában?
2015. jún. 12. 07:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbülés.
2015. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Valóban?
2015. jún. 12. 09:31
 3/17 bollocks ***** válasza:
62%
Talán arra gondol, hogy csak rossz álom volt, hogy a gazdái felelőtlen szaporítók, és a vemhesség felesleges szenvedésének tették ki, miközben ő teljesen megbízott bennük.
2015. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pff -.-
2015. jún. 12. 09:51
 5/17 anonim ***** válasza:
3%

3. te normális vagy?

szerintem ez a természetes, hogy egy idő után elválasztják a kicsiket tőle, mert nem akarnak 5-6 kutyát otthonra pluszba.. más meg örül neki, szívesen gondozza majd..


kérdező: nekem cicám van. ő kereste a kicsiket amikor elvittük tőle. úgy sajnáltam, hogy ment be a mellékhelyiségbe ahol voltak a kicsik korábban, hívogatta őket körbeszaglászott és leült a dobozba ahol szoptak a kicsik és hívta tovább őket. persze egy idő után abba hagyta, de ez így ment pár napig:/ nagyon sajnáltam. most is vannak kölykei, de egyet megtartunk, hogy ne hiányolja, a másikat meg elajándékozzuk pont a héten.

de jövőre ivartalanításon gondolkozunk, nem akarom mégegyszer átélni azt a csalódott arcot amikor nem találta a kicsiket://

nem tudom, hogy kutyáknál hogy van. szerintem egy ideig ő is keresi vagy várja őket aztán elfelejti

2015. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Az anyakutya megfelelő időben elválasztja magától a kölyköket. A természet rendje, hogy bizonyos idő után a kölyköknek saját életet kell élniük.
2015. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Bollocks hasonló témákban a hozzászólásaid mindig találóak! Azért elég érdekes néhány ember.. elgondolkodni az ivartalanításon nem azért mert rövidíti az életét az állatnak a folyamatosa elletés, hanem mert csalódott pofikát vág elválasztás után.. Atya Úr Isten.
2015. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Bollocks- Nekem is hasonló a véleményem, mint az előző válaszolónak. A kérdező egy szóval sem említette, hogy honnan van a kiskutya, lehet, hogy törzskönyves és tisztességes tenyésztőtől vásárolta. Egyszerűen a kérdés arra irányult, hogy a kutyának ilyen esetben vannak-e anyai érzései. Miért kell rögtön így reagálni?
2015. jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

lemaradt:


*Ezzel többet ártasz, mint használsz.

2015. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 bollocks ***** válasza:
42%
Utolsó: szerinted mennyire valószínű, hogy a tenyésztőtől elhozott kutya gazdája felhívja a tenyésztőt, hogy az anyakutya keresi-e a kölyköt, amire az ahelyett, hogy felvilágosítaná a leválasztásról, annyit felel, hogy nem, nem keresi? Most komolyan, ne legyél már ennyire naiv...
2015. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!