Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor is kaphat kullancsirtót...

Akkor is kaphat kullancsirtót a kutya ha lehet hogy van benne kullancs?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

először is ha van benne kullancs akkor minél előbb távolítsd el belőle.. utána kaphat irtót megelőzésként, de ha látod hogy van benne akkor távolítsd el minél hamarabb ez alapszabály.

amikor benne van a kullancs akkor nem fújkáljuk stb hogy majd kiesik..ilyenkor visszahányhatja a piszkálástól, ezt meg nem akarjuk.. gyorsan ki kell szedni de akinek ez undorító az ne tartson állatot

2015. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy el lehet vinni állatorvoshoz, hogy szedje ki, mivel ez egy másodperces művelet szerintem pénzt se kér érte
2015. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

amit találtam azt kiszedtem belőle de szerintem még biztos h van benne. Köszi a választ!:)

úgyis kell vinni állatorvoshoz mostanában, elviszem még a napokban és majd megkérem h nézze meg ő is.

2015. jún. 12. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Cseppet (spot-on) vagy nyakörvet nyugodtan kaphat akkor is, ha van benne kullancs. Csak magát a kullancsot nem szabad lefújni, bekenni semmivel.
2015. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!