Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Császármetszés után mikor...

Császármetszés után mikor lehet levinni a szukát sétálni? Mennyi időt vesz igénybe a felépülés?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag akkor, amikor teljesen magához tér az altatásból. A lépcsőzést, ugrálást kerülni kell.
2015. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de mit tudok tenni ha nem akar egyszerüen lejönni? Csak sirdogál ha itt kell hagyni a picit.
2015. jún. 12. 14:59
 3/7 A kérdező kommentje:
időközben a pisi sikerült itthon, próbáltam nagyon óvatosan felemelni, de nagyon nagy fájdalmai vannak :( Nem tudom meddig fog ez igy menni. :(
2015. jún. 12. 15:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Pár napot mindenképpen várnék. A picit sem akarja majd magára hagyni, és nem hiszem, hogy fel tudod úgy emelni, hogy ne fájjon nagyon a sebe. Szerintem jelezni fogja ő, ha ki akar már menni. Addig marad a takarítás.
2015. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! :) Remélem hamar helyre jön minden.
2015. jún. 12. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz, ne nagyon vidd olyan helyre, ahol sok kutya jár, mert még hazavisz valami fertőzést a kicsikhez.
2015. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze nagyon fogok rá figyelni, de még egyenlőre nem sétálunk.
2015. jún. 14. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!