Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tud manapság 100000 ezreket...

Ki tud manapság 100000 ezreket kiadni egy fajtiszta törzskönyves kutyáért?

Figyelt kérdés
Ennyire megdrágult ? Van olyan aki ezt ki tudja fizetni? Bár én nem most vettem a kutyám hanem lassan 6 éve. De már akkor is problémát okozott a tenyésztőnek a törzskönyv kiadása.Legalábbis sokat kellet rávárni.Garanciával vettem a kutyámat, de most hogy nézegetem hát meg vagyok döbbenve hogy lassan 4szeres árakat kérnek egy egy jobb tenyészetben.

2015. jún. 12. 22:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb is lett a tenyésztő. Sokkal drágább lett az évek során a kutya tartása, orvosi ellátása, stb. Az eladási árakat pedig általában nagyon is figyelik a fajtákat tenyésztők.

Még így is sokkal olcsóbbak nálunk a legtöbb fajta árai, mint máshol Európában akár.

2015. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 piriiiii ***** válasza:
100%
Hát, százezer ezreket talán tényleg nem sokan.
2015. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ennyi.....

Ahogy írták már előttem nagyon felment minden ára. Tenyészteni is ráfizetés lett, ha 0-ra kijön egy alomból, az nagyon jó. Egyszerűen csak az tud tenyészteni, akinek van pénze finanszírozni az esetleges bukásokat.

De ha valakinek fajtatiszta kutya kell, akkor ki mástól vegyen? A szaporított nem jó, mert ki tudja, milyen szülőktől van stb....elég sok. De ez van.

2015. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
Minden "keményen dolgozó kisember", pl. Orbán Viktátor.
2015. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Értem,de itt azért mesze vagyunk az európai szinttől.Bár meg kell vallani nagyon szép kutyusokat láttam.Legnagyobb megdöbbentemre nem tudom kifizetni az átlagos orvosi fizumból. Ez azért durva nem ? Valami nem működig jól nem?
2015. jún. 12. 22:22
 6/29 anonim ***** válasza:
17%

Ja, valószínűleg rosszul osztod be a fizetésed. Olyan ballibsi bankárdolgokra, meg külföldre lapátolod.


Bezzeg a tisztességesen dolgozó kisemberek...!

Ők még 24,000 Ft-ből (meg egy kecske) is kijönnek, nem ám a havi 500,000-es orvosi fizetésért, amiért mennyit is dolgozik? A körzeti a legtöbbet, és ők sincsenek bent többet heti 10 óránál.

2015. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%
Aki hónapokig spórol rá.
2015. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem fajtiszta hanem FAJTATISZTA! És igen aki spórol rá meg tudja venni. Ha rosszul osztod be a fizud nem csoda ha nem marad semmid.
2015. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ki mondta neked az árakat.Négy falu tartozik a körzetembe, hetente még ügyeletet is tartok mivel nincs elég orvos és a fizetésem 300 körül van!! van egy lakás hitelem havi 60000-röl felemelték 150000-re ,egy autó hitelem havi 50000(mert kocsi nélkül ne tudnám ellátni a falvakat)meg két gyerekem . 40 évesen azt tudom felmutatni hogy éjjel nappal dolgozom hogy az átlagos színvonalat tudjam tartani.A feleségem csecsemő gondozó a fizetése 70000 ezer forint.Na de hagyjuk is nem bántásból írtam ki a kérdésem ...
2015. jún. 12. 22:47
 10/29 A kérdező kommentje:
És hol vagyunk a nyugathoz.... hmmm.....
2015. jún. 12. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!