Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tápváltásnál hasmenés?

Tápváltásnál hasmenés?

Figyelt kérdés

Tíz hónapos boxer kutyámnak megy a hasa a boxer junior fajtatáptól,először Royal canin maxi juniort evett,majd 6-hónaposan junior actívra szoktattam keverve az előző tápjával,simán ment nem volt hasmenése,sajnos a szálító már nem forgalmaz actívot és muszájból rendeltem boxer junior fajtatápot -(Royal c)-keverve felesben adtam neki,zöld hasmenése lett,visszatértem az actív maradékára + probiotikum és rendes a széklete. Mi a fenét kezdjek most 24kg táppal? - A bontott csomagot el sem bírom adni.

Próbálkozzak még a hozzá szoktatással?



2015. jún. 13. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz még vele kicsit, lehet, hogy megszokja. Ha mégsem, akkor a tápot add valami ismerősödnek aki nem figyeli mit etet a kutyájával (lásd falu), vagy add menhelynek. És emlékezz rá legközelebb, hogy ha váltasz, akkor először csak kis mennyiséget szerezz be.
2015. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérhet még a szoktatás, viszont én azt tanácsolnám hogy felejtsd el az RC tápokat mert a minőségükhöz képest irracionálisan sok pénzt kérnek értük. Ebben az árkategóriában sok olyan tápot találsz amik minősége sokkal jobb. Az RC túl van promózva sajnos.
2015. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Levendula15 válasza:
Egyrészt javaslom,hogy várj még egy kis időt,nálunk is volt ez tápváltásnál,de másfél hét alatt normalizálódott,és nem ment a pocija tőle. Ha tényleg nem jó,akkor próbálj meg egy kevés főtt rizst keverni a táp mellé,és fokozatosan csökkentsd.
2015. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a rizses verziós ajánlatot megpróbálom,-főleg,hogy "felelőtlenül" dupla zsákkal vettem nem igen maradt kert másikra ,csak ha minden kötél szakad.Azon bátorodtam fel,hogy a múltkori tápváltásnál semmi de semmi probléma nem volt.
2015. jún. 15. 18:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát végül is elfogyott rizzsel keverve a táp (24kg). De visszaálltunk az actívra ami fényévekkel jobb eledel.
2015. okt. 5. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!