Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy taníthatom meg a kutyámat...

Hogy taníthatom meg a kutyámat a sétáltatásra?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy eléggé agresszív más emberekkel, szerintem ez kezelhető (tapasztalat aki sokat jár hozzánk már nem is ugatja) mit tehetek annak érdekében, hogy el tudjam vinni őt sétáltatni? Nagyon okos, tanulékony kutyus. Kutyasuliba vigyem? Valaki tud jó feladatokat a szocializálásért?

2015. jún. 13. 21:28
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
0%
Kizárt.
2015. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
minél többet vidd emberek közelébe és próbáld meg azt, hogy otthon is póráz legyen rajta.
2015. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Jó kutyaiskolába. Ott a csoportos képzés már önmagában komoly szocializáció, illetve csinálnak limondottan szocializációs gyakorlatokat is
2015. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor az lesz:)
2015. jún. 13. 21:38
 5/22 anonim ***** válasza:
49%

Kutyasuli is nagyon sokat segít, de igyekezz felülkerekedni az agresszíóján, te vagy a gazdája. érezze rajtad, hogy felette állsz.


mindkét dolog nagyon fontos, és utána hidd el, nem lesz gond a kutyussal.

2015. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
És hogy érhetem el, hogy tudja én állok felette?
2015. jún. 13. 21:44
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bocsánat, hogy itt bénázok, de ő az első kutyám akit én nevelek.
2015. jún. 13. 21:45
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
egy példa: ha agresszív másokkal, higgadtan és erélyesen szólj rá, állj a kutya és a másik ember közé, és a tenyeredet az arca elé tartva jelezd, hogy ez nem megengedett legyél nagyon kitartó, amíg látod rajta, hogy morog, ne hagyd abba. fontos, hogy ne kiabálj vele, zökkentsd ki a nyugalmaddal. nagyon kitartó gyakorlással a kutya tudni fogja, hogy te felette állsz.
2015. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor próbálgatjuk.
2015. jún. 13. 21:50
 10/22 anonim ***** válasza:

[link]


Itt az összes "reactive dog" bejegyzés

2015. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!