Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a gond a kutyámmal?...

Mi lehet a gond a kutyámmal? Most már kezd idegesíteni a helyzet.

Figyelt kérdés
6 éves,2kg-os jószág(yorki).Eddig semmi baja nem volt,nem félt semmitől,persze mindig simogattam,néha megijedt,de ez alap volt.Kb. 3 hete katasztrófa ahogy viselkedik a lakásban,mert külterületen semmi baja,élénk,stb.Már attól megretten miközben öltözködöm,vagy nyúlok valamiért az asztalon,vagy végigmegyek a lakáson,akármit csinálok,egyből megy be a házába mintha bántaná valaki :s Folyamatosan behúzza a farkát,és iszkol a házába.Mi lehet ennek a hátterében,kezdek ideges lenni én is,soha nem volt ilyen,nem értem mitől fél,csak ketten vagyunk a lakásban.De már olyan dolgoknál is remeg,meg lehúzza a fejét,hogy ha meg akarom simogatni.Tönkrement az idegrendszere vagy mi történt ? Régebben ijesztgették néha,de az régen volt,nem hiszem hogy pont most jönne ki rajta ...
2015. jún. 14. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ez az a viselkedés, amit én csak "lappangási időszaknak" hívok. Enyémre is rátör nagy ritkán, olyankor nem tudok megmozdulni anélkül, hogy ne kezdene el menekülni. Én csak ignorálom ilyenkor, majd lehiggad. Bosszantó, azt elismerem, de mivel megbeszélni úgysem tudom vele, ezért célravezetőbb megőrizni a nyugalmat és higgadt viselkedéssel kommunikálni felé, hogy részemről minden rendben van.
2015. jún. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,túlfoglalkozoltatod.Ha folyton megy a simi ,puszi stb.akkor egyszerűen sok lesz neki.
2015. jún. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy hirtelen viselkedésváltozás esetén egy orvoslátogatás indokolt. Legfeljebb feleslegesen vitted orvoshoz, ha meg betegséget jelez, megmented az életét.
2015. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megijed és akkor simogattad, akkor megerősítetted benne, hogy félni jó, mert a gazdi simogat. Lehet, hogy pont emiatt csinálja. Ha fél legközelebb, ne vegyél tudomást róla, nézd meg, hogy reagál. Én elvinném orvoshoz.
2015. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!