Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen kutyaellenes...

Miért ilyen kutyaellenes város Debrecen?

Figyelt kérdés
Rengeteg fele jártam már, a legtöbb városban van kutyafuttató, folyók, tavak, ahova lehet vinni úszni a kutyákat. Debrecen mellet legalább 4 tó, de sehova nem lehet beengedni a kutyákat. Ha sétáltatod, hallgathatod a megjegyzéseket. Talán még a lakótelepek, ahol úgy-ahogy eltűrik a kutyásokat.

#Debrecen #kutyafuttató #kutyaellenesség
2015. jún. 14. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd utána a kakit,illetve látható módon vidd a gyűjtő zacsit és nem fognak nyavalyogni.
2015. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kedvedért nem lesz folyó Debrecenben...:)

Ha úgy sétáltatod a kutyusaidat, hogy mást nem zavar, és összeszeded utána a "termést", akkor senki sem fog cseszegetni!

2015. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valószínűleg félreérthetően tettem fel a kérdést. Nem ürít a kutyám séta közben, mivel mindig ugyanabban az időben végzi a dolgát a kert egyik sarkában. (Tehát nincs mit felszedni)

Itt az a jó gazda, aki egy 2*2-es elkerített részen tartja a kutyáját, nem viszi soha sétálni, és a kutya nem ugat. No most ha te sétáltatni mered a kutyádat, a többi kutya ugat(: Így te leszel az egyes számú közellenség. Ha netalán még gyereket is viszel a kutya mellé séta közben, akkor egy rohadt kutyapecér vagy, aki a kutyával foglalkozik, ahelyett, hogy a gyerekkel foglalkozna. Debrecen környezetében sok mesterséges tó van (bár lassan kiszáradnak) (Fancsika, Mézeshegyi-tó, Vekeri-tó, Látókép) de sehova nem lehet beengedni a kutyákat Ott a Keleti is, de oda sem szabad kutyát beengedni. A városban nincs egyetlen Önkormányzat által létesített kutyafuttató se.

Nos, ezen okok miatt írtam ki a kérdésemet.

2015. jún. 15. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van kutyám, s nekem nincsenek rossz tapasztalataim! A Keletiben már úsztattuk egy párszor - senki sem szólt hogy nem lehet.

Én meg ezért írtam amit írtam...

2015. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Keleti melyik részén? Kertesházas övezetben laksz?
2015. jún. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!