Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rotti melle milyen kutya...

Rotti melle milyen kutya lenne jo?

Figyelt kérdés

A lenyeg : ne egyen sokat :D

A Rott kan.


2015. jún. 15. 00:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nekünk egy spánielünk volt a roti mellett, sajnos nem rég meghalt, 15 éves volt, de nagyon nagyon jó barátok voltak.Hiába volt két külön házuk, együtt szerettek aludni, igaz mindakettő kan volt, és néha összebalhéztak, de amúgy jól el voltak.

Viszont, ez nem fajtól függ, hanem személyiséggel, bármilyen kutyával jól kijöhet.

Az, hogy ne egyen sokat, az nem érv..ne vegyél kutyát ha nem akarod etetni, mindegyik tud enni rendesen.

2015. jún. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
roti melett meg egy 50 kilos kutyat nem olcso etetni nyers hussal. Ezert gondoltam kistestu kutyara. de azert koszi a valaszod
2015. jún. 15. 00:54
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Nyers hússal etetitek a kutyát? Ez most komoly? Kutyaeledelről hallottatok már?
2015. jún. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

Ne egyen sokat... Hát ha spórolni akarsz, minek két kutya? Inkább tarts egyet, de annak adj meg mindent!


Amúgy én is inkább kutyaeledellel etetném a helyedben.

2015. jún. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A nyers hús a lehető legjobb a kutyanak! Amúgy egy kisebb menhelyi keverék nem jöhet szóba?
2015. jún. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nem értem, miért baj, hogy a kérdező reálisan tisztában van azzal, hogy mennyit tud szánni a kutyája ellátására és ezt nem akarja túllépni? Mennyivel lenne jobb, ha a második roti megvásárlása után jönne rá, hogy nincs pénz etetni?
2015. jún. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Epp azert nem akarok nagytestu kutyat mert mindent megszeretnek nekik adni, imadom a kutyakat, meg egy nagytestut nem tudnek eltartani sajnos. Az utolso jol mondja :)

Es Angol Bulldog? :D

2015. jún. 15. 09:44
 8/25 anonim ***** válasza:
Az angol bulldog méretben megfelel, de a kívánt jellemről semmit sem írtál, ezért ajánlottam a menhelyit. A bulldog nekem nem szimpi a lustasága és a betegessége miatt, de ha neked bejön, akkor nyugodtan.
2015. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Utana olvasgattam. Nem szeretnek beteges kutyat... Meg a lustasaga nem is lenne gond. Mi illene egy roti melle szerintetek? Palotapincsi meg ilyenek nem erdekel :DD
2015. jún. 15. 11:48
 10/25 A kérdező kommentje:
Kulonosebben nincs kivant jellem.. A rotiban mar mindent megtalaltam. Buta kutyak,felos kutyat nem szeretnek.
2015. jún. 15. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!