Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen nevet adnátok egy...

Ti milyen nevet adnátok egy kis rottweilernek?

Figyelt kérdés

Pár hónapos és nevet szeretnék neki adni, nem hétköznapira gomdoltam.

Talán Hópihe, Pamacs :DDD vagy valami hasonló.



2015. jún. 15. 11:02
 1/5 anonim válasza:

Kan kutyus? Azért mindkét nemhez írok példákat.

Itt van pár név, ami esetleg tetszene neked:

Jolly, Myra, Gömböc,

Dina,Nokedli,Rózsa,Roxy,Virgonc

Ha ezek nem tetszenek, akkor itt az oldal linkje, ahonnan kinéztem őket: [link]

2015. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ki akarod röhögtetni magadat és a kutyát is, akkor legyen Picur vagy Bogyó, de a Hópihe is megfelel erre a célra.
2015. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát egy későbbi idomított kan harcikutyát pl. amikor majd szájkosárral sétáltatok nemhinném, hogy kinevetnék, vagy engemet vagy a kutyát :D

Picur, Hópihe és Boyka közül lesz majd valamelyik a neve.

Köszönöm első, de főként olyasmi érdekel ami kicsit vicces, a Jolly pl. nekem nagyon "zsámósan" hangzik :D

2015. jún. 15. 13:13
 4/5 anonim válasza:

Chop


KOCKAAAAAAA VAGYOOK :D

2015. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyik válaszolóval, egy ilyen kutyához nem illik a Hópihe! A Rotinak tekintélye van, nem is akármilyen. Amúgy meg, honnan tudod hogy harcos, és vad lesz? Az oké, hogy harci kutya, de lehet olyan lesz mint a nyuszi. Ne a megnevezéséből (harcikutya)indulj ki! Amúgy ajánlom: a Nero (Néró) nevet.Ha a kutya nem is lesz harci, attól még tekintélyes és ez a név is ezt tükrözi. (Nero=Nero császár)
2015. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!