Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya örökbefogadása jó...

Kutya örökbefogadása jó ötlet? (bőv. Lent. )

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kutyát, és ki is szemeltem már Őt... Az a probléma, hogy a családban félnének tőle, mert ő egy boxer jellegű kutyus, és már 8 hónapos... A családban van a nagymamámnak volt egy rossz emléke a nagykutyákkal, azóta nem szeretne kis termetűnél nagyobbat... Viszont én valamiért a nagy kutyákat szeretem, a padlócirkálókat is, de Ők annyira nem... Ha a menhelyről fogadjuk be, nagy az esélye (főleg boxernél) hogy nem jönne ki a nála 3x kisebb pincser keverékünkkel? ... :c

2015. jún. 16. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy beszélsz a boxerről, mintha valami fenevad lenne o.O Miért lenne nagyobb nála az esély, hogy nem jön a kicsikkel, mint bármelyik más fajtánál vagy keveréknél?


Szerintem vidd el mamádat is meg a kutyátokat is a menhelyre, aztán ismerkedjen össze mindenki mindenkivel.

2015. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem beszélek úgy róla. Sőt, ez a fajta a szívem csücske. Csak itthon nem szeretnék, és hiába győzködöm őket, nem, nem, nem és nem. Bizonyítékot szeretnék róla, hogy vannak tapasztalatok, miszerint a boxer egy aranyos, okos fajta, illetve hogy a menhelyről hozott állatok százszor hűségesebbek, mint a tenyésztőtől hozottak. :)
2015. jún. 16. 17:52
 3/8 anonim válasza:
48%
Eggyátalán nem kell félni a nagy testű kutyáktól ha neveled őt és foglalkozol vele akkor hozzátok szokik és szetetni fog..hiszen nem hiába mondják hogy a kutya az ember legjobb barátja!!a nagymamádnak üzenem,hogy nem kell félni a nagy testű kutyáktól..
2015. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Fogadd meg az első tanácsát, és együtt menjetek a menhelyre. Az, hogy a kutyák kijönnek-e, a szociizálástól függ.
2015. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*szocializálástól
2015. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek! :) Együtt fogunk menni, szorítsatok...<3
2015. jún. 16. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem, az, hogy a kutyák kijönnek-e, egyéni szimpátiától függ. :) Épp ezért is jó kimenni pincserestül, családostul, így meg lehet nézni, hogy mennyire tűnnek egymásnak szimpatikusnak. Ha két kutya nem szimpatikus egymásnak, akkor a szocializációval annyit lehet elérni, hogy megtűrjék egymást, de kedvelni nemigen fogják a másikat.
2015. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az utcáról fogadtam be egy 3 hónapos kicsi szuka boxert. Már két éves és nagyon szeretem! Még dörgölőzik is! :) Nekem is a boxer a kedvenc kutyafajtám!
2015. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!