Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyakennelek miért nem...

A kutyakennelek miért nem válaszolnak az e-mailemre?

Figyelt kérdés
Akita inu kiskutyát szeretnék venni már irtam az összes kennelnek amit a neten találtam eggyik se válaszol-..

2015. jún. 17. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor írtál nekik?
2015. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket telefonon. Nem mindenki nézegeti napi szintem az e-mailokat, sokkal egyszerűbb, ha telefonálsz.
2015. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
mivel a kennel nem tud beszélni és internetje sincs. Hiába várod, hogy válaszoljanak. Korábban én is próbáltam beszélni egy kutyaháznak, de nekem sem válaszolt, igaz e-mailt még nem írtam neki. Szerintem menj dokihoz és meséld el neki, nekem bevált.
2015. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Célszerűbb telefonon hívni őket.
2015. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy mit írtál. Azért ez gyanús, hogy senki nem válaszolt.
2015. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1%

Szia!

A mi városunkban 15 000 Ft egy amerikai és egy japán akita. Törzskönyvesek és eredetileg 40 000 Ft-ba kerülnek, de ha most sem találnak hamar vevő gazdikat, akkor ugyanúgy 15 000 Ft-ért adják a kölyköket. A barátnőm is vett kettőt előző évben, és borzasztóan barátságos kutyusok. :) Írj ha érdekel.

2015. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aha, törzskönyves kutya 15 ezerért, na persze. Láthatóan ez egy szaporító, a mocskosabb fajtából.
2015. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

- 15.000 -ért akita

- minél előbb meg akarnak szabadulni a kutyáktól


Kérdező még véletlenül se állj szóba ilyenekkel, mocskos szaporítók.

2015. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kommentelők!

Én nem vagyok szaporító, mivel azt írtam, hogy a mi városunkban van, nem azt, hogy én "forgalmazom". Másrészt, abból a kennelből kikerült már rengeteg versenygyőztes akita. 1997 óta működik, sajnos hivatalos honlapja nincsen, mert kisvárosba senki nem jön akitát venni. De szerintem ennyire kicsi kisvárosban, ahol mi élünk, ezt az árat teljesen megértem, mivel egy labrador se kerül többe, sőt, kevesebbe (12 000 Ft+törzskönyv). Ezek nem szaporítók, csak tudják, hogy kisvárosban 40 000 Ft-ért nem vesz senki sem törzskönyvezett kutyát. Ha már szaporítók lennének, nem járnának versenyekre és nem fedeztetnék a lánykájukat külföldi akita kanokkal. ;)

Csak úgy mondom, hadd tudjam előbb én, hogy mit írok ki ilyen oldalakra, és csak azután okoskodj. ;)

2015. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedve utolsó, annyiból oltatni sem lehet a kölyköket, ne kamuzz már nekem. Másrészt az még nagyobb kamu, hogy kisvárosba nem jön senki kutyát venni. Ha valóban jó minőségű, győztes kutyáik vannak, akkor a világ végére is eljönnek erte az emberek. De a legnagyobbat azon röhögtem, nem veszik az emberek a kutyáit, ezért nincs honlapja. A honlap pont a marketinghez kéne, hogy többen vegyenek. Persze nyilvánvaló, hogy ha valami nem tiszta az üzletben, akkor nem akarja ország-világnak megmutatni a kétes üzelmeit...
2015. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!